نسل جدید کولرگازی اینورتر

 

شرکت گری   GREE    نسل جدیدی از کولرهای گازی اینورتر را ارائه کرده است . بنا به گفته مدیران این شرکت نسل جدیدکولرگازی اینورتر  گری   قادرند تا محیط‌های گرم تا دمای ۶۰ درجه سانتی‌گراد را به خوبی خنک کنند. سیستم گرمایش این کولرها نیز قادرند تا دمای منفی ۱۴ درجه را گرم کنند و این در حالی است که بنا به ادعای گری کولرهای کمپانی‌های دیگر با گرم کردن محیط‌های با دمای زیر ۰ درجه به مشکل روبر می‌شوند.

نکته جالب توجه دیگر در کولرهای گازی نسل  جدیدگری  وجود صفحه نمایش  اپتیکال  یا  نوری  بر روی  پنل میباشد که زیبایی ویژه ای  به این کولرگازی می بخشد .

گری  صدا و نویز ایجاد شده توسط این کولرها را به ۱۸ دسی‌بل کاهش داده است. آنها برای اینکه نشان دهند کولرهای بی‌صدایی تولید کرده‌اند اعلام نمودند که استاندارد میزان صدای کتابخانه‌ها ۸ دسی‌بل است.

 

 

  • قابلیت ضد خوردگی در برابر طوفان‌های شن و گرد و غبار محلی
  • توان خنک‌سازی مستمر در شرایط دمایی حاد

نسل جدید کولرگازی گری علاوه بر فناوری‌های پیشرفته و قیمت مناسب، به دلیل استفاده از آلیاژهای با دوام، از طول عمر بسیار بالایی حتی در سخت‌ترین شرایط برخوردارند. یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته این دستگاه‌ها، توان استثنایی خنک‌کنندگی آن‌هاست. سیستم‌های تهویه مطبوع جدید گری با بهره بردن از تکنولوژی فن مورب ضمن خنک‌کنندگی سریع و قدرتمند، قادر به پرتاب هوا تا مسافت بالای ١۵ متر هستند.

در نسل جدید کولرگازی اسپلیت اینورتر فیلترهای خاصی تعبیه شده  و  سیستم یونیزنه نمودن هوا نیز  در نظر گرفته شده است. نسل جدید کولرگازی  گری علاوه بر موتور فوق  کم مصرف از نسل جدید برد اینورتر نیز بهره میبرد . میزان مصرف انرژی A ++   اعلام شده  و مقدار آمپر  رقم استثنایی  ۲.۲   تا  ۳.۴   آمپر است .

نسل جدید کولرگازی فوق  کم مصرف گری  در توان های مختلف  بزودی در ” کولربانه ”  عرضه  خواهد شد.

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان سایت  تماس بگیرید.

کانال رسمی تلگرام کولرگازی بانه ,کلیک کنید

فروشگاه کولرگازی بانه

آشنایی با سیستم اینورتر…کلیک نمایید

آنچه باید در مورد کولرگازی بدانیم …کلیک کنید

راهنمای خرید کولرگازی ” کلیک کنید “

اخبار کولرگازی

اخبار جهان