کولرگازی گری GREE

کولر گازی و اسپلیت گری
شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش مدل های مختلف کولرهای گازی گری Gree دیواری اینورتر و معمولی ، پنجره ای، ایستاده ، پرتابل (قابل حمل) در ظرفیت های مختلف Btu/h 9000،۱۲۰۰۰، ۱۸۰۰۰، ۲۴۰۰۰، ۲۸۰۰۰، ۳۰۰۰۰، ۳۲۰۰۰، ۳۶۰۰۰، ۴۸۰۰۰، ۵۰۰۰۰، ۶۰۰۰۰، ۷۲۰۰۰، ۹۰۰۰۰، ۹۵۰۰۰، ۱۰۰۰۰۰ با رده های انرژی A  /A++و … را مشاهده و کولرگازی مورد نیاز را در تعداد مختلف سفارش دهید.

درباره اسپلیت و کولر گازی دیواری گری GREE :

اسپلیت و کولر های گازی گری Gree از معتبرترین و قدیمی ترین برند های ساخت چین در بازار کولرهای گازی می باشد. محصولات تهویه مطبوع با برند گری در چهار کشور چین، برزیل، پاکستان و ویتنام تولید شده و این کمپانی فراملیتی با تولید سالانه ۲۷ میلیون دستگاه تهویه مطبوع خانگی یکی از بزرگترین کمپانی ها در این زمینه می باشد. تنوع محصولات تهویه مطبوع گری شامل مدلهای اینورتر آی-متیک و ای-متیک، و مدلهای آ-متیک، کیو-متیک، سی-متیک، یو-متیک، دی متیک و جی متیک در رده کولر های دیواری بوده و مدلهای پنجره ای توربو و ایستاده تاور را شامل می شود.

برای سفارش و تحویل درب منزل با تلفن ۰۹۱۸۲۸۷۲۴۰۰    تماس حاصل فرمایید .

برای خرید عمده شما میتوانید هر نوع مدل اسپلیت و کولر گازی  گری GREEمورد نیاز در هر توانی را بصورت سفارشی درخواست نموده و پس از ۲ ماه در تعداد مختلف دریافت نمایید . برای اطلاعات بیشتر با تلفن های مندرج در سایت تماس گرفته و  یا از طریق  فرم تماس  با ما در ارتباط باشید .

ویژگی ها :

صرفه جویی در مصرف انرژی

سطح صدای پایین

قدرت پرتاب باد فوق العاده زیاد

طراحی منحصر بفرد و زیبا

در مدل های مختلف پنجره ای ، دیواری و ایستاده

کمپرسور و قطعات ساخت چین

مدل های اینورتر کم مصرف با گرید انرژی  ++A

۵ سال گارانتی

کولرگازی الجی LG ” کلیک کنید “

کولرگازی اجنرال OGENERAL ” کلیک کنید “

فروشگاه کولرگازی بانه ” کلیک کنید”

راهنمای خرید کولرگازی

مجله خودرو …کلیک کنید

به کانال رسمی کولرگازی بانه در تلگرام بپیوندید ” کلیک کنید”

 تاریخ