کولرگازی ایستاده

ب4445

سیستم کولر گازی اسپیلت ایستاده ، دارای دستگاه داخلی و بیرونی بوده و کاملا مشابه اسپیلت ساده می باشد. تنها تفاوت این سیستم با سیستم های قبلی در این است که طراحی دستگاه داخلی این سیستم، مخصوصا فن آن، برای فضاهای بزرگ مانند سالن ها ، اداره جات و مساجد مناسب بوده و پرتاب باد این دستگاه بیشتر از دستگاههای قبلی می باشد.

کولرگازی ایستاده مناسب برای فروشگاهها , سالن ها , منازل با متراژ بالا و کارخانجات میباشد . و انواع توان ها با  موتور اینورتر ساخته شده است .

انوع مختلفی از  اسپلیت ایستاده ساخته می شود در بعضی از انواع آن خروجی هوا دستگاه از نوع کانالی بوده و توزیع هوا توسط سیستم کانال می باشد.

در برخی از این دستگاهها کمپرسور نیز در داخل دستگاه داخلی قرار می گیرد و دستگاه بیرونی فقط شامل کندانسور است.

ظاهراً این دستگاه شبیه یک یخچال یا کمد مرتفع می باشد و به دلیل ظاهر آن و ایستایی آن بر روی زمین آن را دستگاه ایستاده یا کابینتی می نامند. برای اطلاع از قیمت و مدلهای موجود کولرگازی ایستاده  با مرکز فروش کولرگازی بانه کولر تماس حاصل فرمایید .

کولرگازی ایستاده گری ۴۸۰۰۰

 

مشخصات فنی و جزئیات کولرگازی ایستاده گری ۴۸۰۰۰ اینورتر سرد گرم،سه فاز

سال ۲۰۲۱ میلادی

ساخت ژوهای،چین

گری الکتریک پس از کمپانی ژاپنی دایکین ®(Daikin) ، تخصصی ترین شرکت در زمینه تولید سیستم های سرمایشی گرمایشی در جهان است .

گری با وجود آنکه یک شرکت چینی تازه به دوران رسیده قلمداد میشود،اما تولیداتش بالاترین کیفیت و استاندارد های جهانی را داراست و به راحتی توانایی رقابت با معروفترین برند های این صنعت را داراست .

معروفیت شرکت گری،بیشتر به خاطر ساخت کولر های گازی کم مصرف و قابل اعتماد،با قیمتی بسیار کمتر از رقبای است .

انواع لوازم و سیستم های تهویه مطبوع،جزو تولیدات این کمپانی قرار دارد و در این میان مدل های دیواری موسوم به wall mounted و کولرهای گازی ایستاده یا floor standing بیشترین خواهان و فروش را داشته است .

کولرگازی های ایستاده زمانی به کار گرفته میشود که مدل های دیواری به جهت محدودیت قدرت سرمایش و ظرفیت btu/h ، جوابگو محیط کاربری نباشند.

از کولر گازی ایستاده به جهت داشتن ظرفیت سرمایشی و گرمایشی بالا،در بانک ها،سوپرمارکت ها،سالن های همایش و کنفرانس،لابی هتل ها،ادارات و مراکز آموزشی،سینما و تئاتر و بعضی از منازل مسکونی با متراژ بالا،استفاده میشود .

کولر گازی ایستاده نیز همانند اسپلیت های دیواری،از دو تکه که شامل یونیت خارجی (موتور) و یونیت داخلی یا پنل ،تشکیل شده با این تفاوت که یونیت داخلی این دستگاه،مانند اسپلیت ،روی دیوار نصب نمیشود بلکه همانند یخچال،به زمین تکیه میدهد.

معروفترین مدل کولر گازی گری ایستاده،سری موسوم به ™fresh wind است که از سال ۲۰۱۵ روی خط تولید این کمپانی قرار دارد و هر دو سال یکبار،بروز رسانی میشود .

تفاوت عمده کولر گازی ایستاده گری مدل ™fresh wind با اکثر مدل های دیگر،بخاطر وجود مدار پیشرفته اینورتر دستگاه است .

توان ۴۸۰۰۰،پس از ۳۶۰۰۰ دومین ظرفیت تولیدی کولر ایستاده گری سری ™Fresh Wind است .

کولرگازی ایستاده گری ۴۸۰۰۰ ،از موتور کمپرسور بسیار پیشرفته Hermetic بهره میبرد .

کمپرسور هرمتیک که به twin compressor نیز معروف است،قدرت سرمایش بسیار بالا و در عین حال،مصرف برق اندکی در مقایسه با بازدهی سرمایشی ،گرمایشی دارد .

تحمل گرمای این کمپرسور ،یکی دیگر از برگ های برنده این فشرده ساز است به گونه ای که قادر است در شدت گرما ۶۶ درجه سانتیگراد ،راندمان مثبت کاری خود را خفظ نماید .

استفاده از کولرگازی ایستاده گری ۴۸۰۰۰ ،برای اقلیم های با دوره گرمای زیاد،یک انتخاب بسیار ایده آل، و هوشمندانه است .

بر خلاف مدل های پیشین که سطح دسیبل خروجی کر کننده ای داشتند،سری نیمه دوم ۲۰۱۹ کولرگازی ایستاده گری ۴۸۰۰۰ ،خروجی صدای نزدیک به سایلنت دارد .

دسیبل خروجی کمپرسور به وسیله چهار عدد پایه موتور چدنی که نقش لرزشگیر را ایفا میکنند،کنترل شده و این دستگاه را به گزینه ای کار آمد، جهت نصب در مکان های که نیاز به سکوت دارند،بدل ساخته است .

گاز برودتی (Refrigerant) استفاده شده در کمپرسور کولرگازی ایستاده گری ۴۸۰۰۰ ، مبرد R410 A با وزن خالص ۲.۸ کیلوگرم است .

کندانسور (condenser) کولرگازی ایستاده گری ۴۸۰۰۰ ،نیز قادر به تحمل سرمای منفی ۱۴− درجه سلسیوس است .

مهمترین سیستم تغییر یافته در کولرگازی ایستاده گری ۴۸۰۰۰ مدل fresh wind، جایگزین شده مدار ™G10 Inverter به جای برد مکانیزم dc inverter است .

منظور از عملکرد ™G 10 Inverter ، یک مکانیزم پیشرفته ۱۰ مرحله ای است که در تمام عوامل مانند مصرف برق ،صدای خروجی،نوسان کمپرسور،گاز مبرد موتور،ولتاژ مصرفی،دور فن،پایداری دما،تنظیم دما،دیاگ،و دسترسی کاربری را در بر میگیرد .

با وجود اینکه هر دو مدار یک عمل مشخص را انجام میدهند اما سیستم g10 اینورتر،بسیار هوشمند تر و یکپارچه تر عمل میکند .

مدار G 10 INVERTER ،مانع از استارت یا شروع مجدد کمپرسور میشود و موتور را همیشه روی حالت در دسترس یا STANDBY نگه میدارد .

در مکانیزم اینورتر،کمپرسور هرگز خاموش نمیشود و همواره بر روی پایینترین رنج ممکن در حال کارکردن است و پس از آنکه کاربر،دستگاه را روشن کند،کمپرسور در یک حرکت آرام،افزایش دور پیدا میکند .

عمده مصرف برق یک کولر گازی مربوط به استارت خوردن کمپرسور است .

کولرگازی ایستاده گری ۴۸۰۰۰ جدید،مجموعا ۶۵% در مصرف برق صرفه جویی میکند .

جهت تصفیه و پاکسازی محیط ،دو عدد فیلتر نانو با جذب حداکثری غبار و آلودگی های محیطی بر روی کولرگازی ایستاده گری ۴۸۰۰۰ نصب شده ،همچنین یک عدد فیلتر جداگانه جهت جذب بوی نا مطبوع از جمله بوی سیگار نیز، بر روی دستگاه تعبیه شده است .

کولرگازی ایستاده گری ۴۸۰۰۰ از سیستم سرمایش سریع ™FASTER COOLING پشتیبانی میکند به طوری که قادر است ۵۵ % سریعتر،سرمایش را در محیط انتشار دهد .

دمپر های تقسیم کننده هوا پنل گری ایستاده، مجهز به فناوری auto smart swing هستند و قابلیت چرخش در چهار جهت اصلی و تنظیم در هشت حالت فرعی را دارا هستند .

رطوبت گیر مجزا،یکی دیگر از امکانات اضافه شده به گری ایستاده اینورتر است که بسیار کاربردی تر از رطوبت گیر های سنتی عمل میکند به طوری که قادر است در مدت زمان یک ساعته ، ۱۲۰۰ سی سی رطوبت از محیط دریافت کند.

قیمت کولرگازی ایستاده گری ۴۸۰۰۰ اینورتر در مقایسه با برند های رقیب همانند اجنرال ،دایکین،هیتاچی،توشیبا و غیره بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه تر است .

کولرگازی گری  ایستاده سری  ™FRESH WIND UPGRADE ،در سه ظرفیت ۳۶۰۰۰ ، ۴۸۰۰۰، و ۶۰۰۰۰ عرضه شده است .

پیشنهادات نصب کولرگازی ایستاده گری ۴۸۰۰۰

کولرگازی ایستاده گری ۴۸۰۰۰ را میتوان در راستای افقی تا ۳۵ متر و در محور عمودی تا ۲۰ متر لوله کشی کرد .

جنس اتصالات (Connection pipe) حتما میبایست از نوع مسی گرم بالا باشد و استفاده از سایر آلیاژ ها،به جهت رسانایی اندک،به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشود .

بهترین راندمان کاری دستگاه زمانیست که دو یونیت داخلی و خارجی، در نهایت فاصله ۵ متر از هم قرار گرفته باشند.

چنانچه طول لوله کشی از ۵ متر تجاوز کند،حتما میبایست بر اساس طول اتصال،از گاز تکمیلی استفاده کرد .

ترجیحا لوله کشی به صورت یکپارچه صورت گیرد و از جوش زدن و سرهم نمودن لوله ها،اجتناب گردد .

چنانچه پیشتر عملیات لوله گذاری داخل دیوار صورت گرفته است،میبایست قبل از راه اندازی و اتصال دستگاه،لوله های توکار با گاز ازت ،شست و شو داده شوند.

به جهت استفاده از فن دو طبقه در طراحی یونیت خارجی کولرگازی ایستاده گری ۴۸۰۰۰ ،هنگام نصب روی دیوار،حتما میبایست از پایه دیواری های استاندارد به همراه اسکوپ های دیواری متصل شونده استفاده کرد .

زمانی که یونیت خارجی بر روی دیوار نصب گردد،حتما میبایست حداقل ۲۵ سانتی متر با دیوار فاصله داشته باشد و چسباندن موتور به دیوار،خارج از استاندارد است .

پیچیدگی فراوان برد پیشرفته جی تن اینورتر™،این الزام را به وجود آورده که در جهت اتصال سیم کشی،حتما از کابل های استاندارد،ترجیحا کابل های فاقد نویز موسوم به شیلد استفاده شود تا اختلالی در مدار اینورتر دستگاه رخ ندهد .

یونیت خارجی کولرگازی ایستاده گری ۴۸۰۰۰ را حتما میبایست روی یک سطح کاملا تراز نصب کرد، چرا که سطوح غیر تراز،باعث ایجاد صدا های غیر معمول و کاهش راندمان مثبت کاری دستگاه میگردد.

مشخصات فنی کولرگازی ایستاده گری ۴۸۰۰۰

مدل : GVH48AH-M1NNA5A

سال تولید: ۲۰۱۹.۱۱

ساخت کشور: ZHUHAI CHINA

نوع کمپرسور): Hermetic Compressor

کلاس اقلیمی : T 3

گاز خنک کننده : R 410 a ∼ ۲.۸ k g

استارت( آمپر) : ۳ PHASE

راندمان مصرف:+A

ظرفیت سرمایش : ۴۷۸۳۰ BTU|H

ظرفیت گرمایش : ۴۸۰۰۰ BTU|H

استاندارد بین الملل: EURO 6

نازل انرژی: ™G 10 INVERTER

شبکه پرتاب باد: AUTO SMART SWING 4 WAYS

زاویه پرتاب باد عمودی: ۱۷۰

زاویه پرتاب باد افقی : ۷۵

برق مصرفی: ۳۴۰V _ ۳۸۰V≈۳ Phase

حالات کاربرد:  COOLING & HEATING

صدای یونیت داخلی:  Super Silente32DB

صدای یونیت خارجی :  silent 52 DB 

تحمل گرما کمپرسور: ۶۶ °⇑

 تحمل سرما کمپرسور : –۱۴ ⇓

امکانات کولرگازی ایستاده گری ۴۸۰۰۰

 

سیستم نوسان معکوس:=دارد| SWING inverter phase           

حالت آسایش : دارد | Auto Comfort Mode

قفل کودک : دارد | Child Lock

سیستم انتی باکتریال :نصب شده| ANTI BACTERIAL mode

سیستم نمایشگر: دیجیتال رنگی|نمایشگر دما محیط داخل و خارج

سیستم پایداری دما:هوشمند| سنسور autotemp|سیستم TERMISTOR

سیستم جذب بو: فعال| قابلیت جذب بوی سیگار/Absorb odor

فیلتر تصفیه هوا: دارد| ۳ عدد فیلتر نانو / 

سیستم رطوبت گیر:دارد|۱۲۰۰cc |Dehumidifiers

سیستم عیب یابی خودکار:دارد| SMART diag

سیستم سرمایش سریع : دارد| ۵۰% faster cooling

کارکرد هوشمند:فعال|Temperature stability| SELF CLEANER

رنگ:سفید صدفی| White SHELL

 

ارزانترین قیمت کولرگازی ۴۸۰۰۰ ایستاده الجی 

 

 توجه :کولر گازی ایستاده با کولر گازی پرتابل فرق دارد، کولرگازی ایستاده یک کولر گازی نوع اسپلیت بوده و دارای یونیت خارجی ( کندانسور بیرونی) می باشد.

راهنمای خرید کولرگازی

کولرگازی اجنرال OGENERAL

کولرگازی اینورتر

فروشگاه کولرگازی بانه

کانال رسمی کولرگازی بانه در تلگرام کلیک کنید