مقایسه کولر گازی

مقایسه کولر گازی گری با هایسنس

مقایسه کولر گازی

کولر گازی گری بهتره یا هایسنس ؟

 

مقایسه برند 

کولر گازی گری برندی است در اصل امریکایی که امروزه در چین تولید و مونتاژ میشود . این برند با تنوع محصول بالا  بازار های زیادی را فتح نموده و از لحاظ کیفیت و کارایی درجات بالایی را کسب کرده است . برند گری به جرات یکی از بزرگترین سازندگان کولر گازی در جهان میباشد . کولر گازی گری امروزه در بازار برای هر سلیقه ای کولر های مورد نیاز را تولید و عرضه نموده است و مورد توجه مشتریان قرار دارد.

کولر گازی هایسنس  این کولر گازی در اصل یک برند اروپایی است که امروزه تحت لیسانس برند هایسنس در چین تولید و عرضه میشود  . هایسنس با تنوع محصول بالا و قیمت های مناسب و همچنین کیفیت مقبول انتخاب  بیشتر مشتریان کولر گازی در ایران است . هایسنس با ارایه مدل های  کم مصرف و اینورتر دار با قیمت مناسب  توانسته جایگاه  ویژه ای در بازار ایران به خود اختصاص دهد.

معرفی بهترین مدل های برند : 

 کولر گازی گری  GREE    :

بهترین مدل های کولر گازی گری : 

کولر گازی گری سری GWH اینورتر

کولر گازی گری سری GWH 

کولر گازی گری مدل اسفورماتیک

کولر گازی گری مدل لومو

کولر گازی گری مدل اکسنت

 

کولر گازی هایسنس  : 

کولر گازی هایسنس  سری  ASCR  اینورتر

کولر گازی هایسنس  سری  ASCR  

کولر گازی هایسنس  سری  ARCR  اینورتر

 

مقایسه قیمت و امکانات

کولر گازی هایسنس از لحاظ قیمت بسیار مناسب است  و کم مصرف بودن و کیفیت مقبول یکی از نقاط قوت کولر گازی هایسنس محسوب میشود . علیرغم اینکه گری تقریبا همه امکانات لازم برای یک کولر گازی ایده ال  را دارد نسبت به کیفیت بالای قطعات و عملکرد عالی از قیمت مناسب هم برخوردار است

مقایسه از نظر کیفیت ساخت و استانداردهای جهانی 

از نظر دوام و عمر مفید کولر گازی گری دست بالا را نسبت به هایسنس های موجود در بازار دارد  با اینکه کولر گازی گری تنوع محصول و  عمر قطعات بالایی دارد کولر گازی هایسنس نیز علاوه بر کیفیت مناسب و کم مصرف بودن محصولاتش , امتیاز قیمت مناسب را هم به یدک می کشد .

تفاوت کولر گازی گری و کولر گازی هایسنس از لحاظ میزان مصرف برق

تفاوت عمده کولر گازی گری با هایسنس را می توان در کیفیت بالای کولر های گری مشاهده کرد که دلیل اصلی تفاوت قیمت بین گری و هایسنس را سبب شده است . تنوع محصولات گری فرق بعدی بین این کولر و هایسنس است علیرغم این تفاوت ها کولرگازی هایسنس با کولرهای کم مصرف و ارزانتر خود با تنوع های اینورتر دار و بدون اینورتر , مصرف برق کمتری نیز دارد و انتخاب طیف وسیعی از مشتریان کولر گازی در بازار ایران است .

نتیجه مقایسه کولر گازی گری با کولر گازی هایسنس :

اگر بخواهیم به صرفه خرید خود را انجام دهیم کولر گازی گری  بهترین انتخاب است. همچنین بهتر است بدانیم کولر های گازی هایسنس از قیمت مناسب نسبت به کولر گازی گری برخوردار است. پس در نتیجه :

کولر گازی هایسنس  نسبت به عملکرد مطلوبش دارای قیمت ارزانتری می باشد ولی در مقایسه با  گری  از کیفیت پایین تری برخوردار است. موتور کولر گازی گری  مناسب مناطق T1 و T3 می باشد ولی کولر گازی هایسنس در دمای بالای 55 درجه کارکردی بسیار عالی داشته است و با همه شرایط جغرافیایی سازگار است.

 

کولر گازی جنرال

کولر گازی ال جی

کولر گازی پرتابل 

کولر گازی ایستاده

بازگشت به لیست