قیمت کولرگازی ۳۰۰۰۰ اینورتر بانه ,اسپلیت۲۰۱۹ کم مصرف بانه

کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال اینورتر و کم مصرف

قیمت کولرگازی ۳۰۰۰۰ اینورتر بانه ,اسپلیت۲۰۱۹ کم مصرف بانه

 قیمت کولرگازی دی سی اینورتر بانه , کولرگازی ۲۰۱۹ اینورتر دار و کم مصرف

محصول جدید

کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال اینورتر و کم مصرف مدل ASGS30LFCA با گرید A+++

قیمت کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال کم مصرف مدل ASGS30LFCA در بانه بسیار ارزان می باشد و شما می توانید جهت خرید کولر گازی اجنرال بانه با کارشناسان فروشگاه اینترنتی کولربانه تماس گرفته و کولر گازی اجنرال که دارای تمامی ویژگی های یک کولر گازی عالی ۲۰۱۹ می باشد را سفارش دهید.

تخفیف ویژه کولر گازی اجنرال ۳۰۰۰۰ بانه

کولر گازی و اسپلیت ۳۰۰۰۰ اجنرال اینورتر کم مصرف مدل ASGS30LFCA با گرید A+++

کولر گازی اجنرال یکی از برند های معروف در سیستم های سرمایشی  و گرمایشی  هستند که برای چند دهه است که در کشور ما تبدیل به بهترین و شناخته شده ترین برند در بین مصرف کنندگان کولر گازی به واسطه کارایی و دوام بسیار زیاد شده است.کولر گازی اسپلیت سرد اجنرال ۳۰۰۰۰ OGENERAL ASGS30LFCA جهت تهویه اتاق ها و سالن های با متراژ بالا(حدود ۱۰۰متر)مناسب است . بدیهی است که تهویه مکان های با متراژ بالاتر از ۱۰۰ متر از چند کولر را می طلبد. هدف  این برند فقط و فقط تهیه بهترین کولرگازی می باشد بر خلاف دیگر برند ها فقط در زمینه کولر گازی نقش دارد اسپلیت و کولرگازی دیواری  اینورتر اجنرال با صرفه جویی در مصرف برق، دمای اتاق را طوری تنظیم می نماید که از ۱۰ درجه سانتی گراد کمتر نشود بنابراین می توان مطمئن شد که اتاق در زمان خالی بودن، زیاد سرد نمی شود.  کولر گازی اجنرال اینورتر با گاز خنک کننده R410a موجب می گردد موتور دستگاه بتواند با سرعت متغیر کار کرده و مصرف انرژی برق را تا میزان ۷۳% کاهش دهد ، همچنین دارای فیلترهای یون بو زدایی و عصاره سیب می باشد که این فیلترها با استفاده ازاکسیداسیون وکاهش اثرات یون های تولید شده توسط سرامیک دارای ذرات بسیار ریز، ازطریق تجزیه شدید بوهای جذب شده ، عمل بوزدایی را انجام می دهد و ذرات ریزگرد و غبار، تخم غیر قابل مشاهده قارچ و جانوران ریزمضر، توسط الکتریسیته ساکن جذب فیلتر شده وبه وسیله عنصر اسید فنیک گرفته شده ازسیب ، از رشد بیشتر آنها جلوگیری کرده و در نتیجه این ذرات غیر فعال می شوند که با توجه به این ویژگی شما می توانید در خرید کولر گازی اجنرال ۳۰۰۰۰ اجنرال راحتی را به خانه خود ببرید.

کولرهای گازی دیواری شیک و جدید گرمسیری مدل ASGS30LFCA ساخت کمپانی اجنرال باعث می شود تا شما یک نسیم خنک و طبیعی را احساس کنید. این کولرها دارای قدرت کارآمد و موجب صرفه جویی در انرژی می شوند.کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال کم مصرف مدل ASGS30LFCA یک نمونە از انواع کولرهای گازی دو کارە سرمایش و گرمایش کمپانی OGENERAL است کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال مدل OGENERAL ASGS30LFCA از فناوری و تکنولوژی اینورتر بی نهایت کم مصرف و ردە انرژی +++A است و طراحی شدە کمپرسور این مدل از کولر اسپیلت از نوع موتور روتاری با گنجایش BTU ۳۰۰۰۰ است کە کە با توجە بە ظرفیت این نوع بە شیوە کاملا استاندارد برای مکان و محیطهایی تا حداکثر ۱۲۰ متر مناسب است پنل داخلی کولرگازی های اجنرال تجهیز شدە بە فیلتر تصفیە کنندە هوا جهت از بین بردن بوی بد و نامطبوع و ذرات ریز و غبار است. پنل داخلی این کولر گازی در رنگ سفید ارائه شده است که دارای طراحی شیک و ظریف می باشد.کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال اینورتر بسیار قدرتمند و کم صدا می باشد که باعث می شود تا شما در یک محیط آرام از هوای خنک آن لذت ببرید. این دستگاه دارای فن آوری خنک کننده قدرتمند است که بسیار مقرون به صرفه است.کولرهای گازی اینورتر اجنرال علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی با تغییر سرعت کمپرسور بدون نیاز به خاموش و روشن کردن دستگاه دمای هوا را کنترل می کنند.کولرگازی کم مصرف اینورتر اجنرال دارای برچسب انرژی +++A بوده و از گاز مبرّد R410a استفاده می کند. (گاز مبرّد R410a دوستدار محیط زیست می باشد)حال اگه قصد خرید کولر گازی۳۰۰۰۰ اجنرال بانه را دارید می توانید با کارشناسان فروشگاه کولربانه تماس گرفته با قیمت ارزان کولر گازی اجنرال خود را خریداری کنید.

کولر گازی اجنرال اینورتر بانه

کولر گازی اجنرال بر حسب مساحت:  کولرگازی ۹۰۰۰ نهایتا برای یک اتاق ۱۲ متری جوابگو است ولی کولرگازی ۱۲۰۰۰ می تواند تا یک اتاق ۱۸ متری را به راحتی خنک کرد، کولرگازی ۱۸۰۰۰ برای اتاق های ۱۸ تا ۳۰ متر ساخته شده است و می تواند دمای اتاق ۳۰ متری را به راحتی خنک کند و کولرگازی ۲۴۰۰۰ تا ۹۰ متر زیر بنا یک هال و یا پذیرایی مناسب است به طوری که شما با خرید کولر گازی ۲۴۰۰۰ می توانید یک هال بزرگ تا ۹۰ متر را در گرمای شدید تابستان خنک کنید، کولر گازی ۳۰۰۰۰ هم برای متراژ تا ۱۱۰ متر ساخته شده است و میتوان به آسانی دما را به حد دلخواه خود برسانیم، آخرین توان کولر گازی در مدل دیواری دو تکه کولرگازی ۳۶۰۰۰ می باشد که این کولر گازی می تواند مکانی را تا اندازه ۱۳۰ متر خنک کند.در انتخاب ظرفیت کولر گازی اسپلیت ها موادی دخیل هستند که در هنگام خرید کولر گازی ۳۰۰۰۰ اینورتر اجنرال باید در نظر گرفت.متراژ محل مورد نظر ، ارتفاع سقف و تعداد پنجره ها از جمله این موارد است.

انتخاب کولرگازی بر اساس متراژ

هزینه برق کولرگازی چقدر است ؟

کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال اینورتر با گرید A+++

در کولر گازی اجنرال کم  مصرف با گذشت زمان و هنگامی که دمای محیط زیاد شد،  کمپرسور روتاری دوباره شروع به کار می‌کند. در این کولرها تنها دو حالت برای کمپرسور و موتور وجود دارد: یا روشن است یا خاموش ،که خوشبختانه این مشکل در کولر گازی ۲۰۱۹ اجنرال به خاطر برد اینورتر یا همان دی سی اینورتر رفع شده است که این برد اجازه خاموش شدن به کمپرسور را نمی دهد و باعث می شود که کمپرسور در همان حالت بدون هیچ مصرف برقی کار کند و نیاز به خاموش شدن کولر گازی نداشته باشد،این عمل باعث می شود که کولرگازی ۳۰۰۰۰  اجنرال کم مصرف برق کمتری نسبت به کولر گازی های دیگرمصرف کند . در جدید ترین مدل کولر گازی اجنرال ۲۰۱۹ برد اینورتر برق مصرفی را تا ۷۳% کاهش داده که به این نوع کولر گازی های دی سی اینورتر با مصرف A+++ می گویند.بهتر است شما در هنگام خرید کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال بانه به این نکته توجه داشته باشید. همین موضوع باعث معروف شدن کولرهای اینورتر شده‌است.

کولر گازی اینورتر کم مصرف بانه

خنک کنندگی سریع کولر گازی اینورتر ۳۰۰۰۰ اجنرال

از خصوصیات این کولرگازی میتوان به قدرت سردکنندگی سریع ان اشاره کرد پس دیگر نیازی نیست برای خنک کنندگی سریع دمای اتاق مدت ها منتظر ماند. به لطف تکنولوژی فست کول در کمترین زمان ممکن دمای اتاق را به حد دلخواه خود برسانید. این عمل باعث خنک کنندگی سریع و پرتاب باد بیشتری می شود که با استفاده از کمپرسور کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال کم مصرف انجام می گیرد به طوری که کمپرسور در لحظات اول با آخرین توان خود کار کرده تا دمای اتاق به حد معین برسد و بعد از این فرایند کولر گازی در حالت راحت قرار گرفته و دمای اتاق را به حالت دلخواه شما می رساند ،همچنین این ویژگی هوای خنک تولید شده را به صورت مساوی در داخل اتاق پراکنده می نماید و  فقط در عرض ۳ دقیقه همه جا را خنک می کند.لازم به ذکر است که نوع کمپرسور و موتور کولر گازی تاثیر بسزایی در این فرایند دارد.

کولرگازی بانه

قابلیت ضد باکتری و بوزدایی کولر گازی اجنرال اینورتر

 قابلیت فیلتر ضد بلاکتری  کولر گازی ۳۰۰۰۰ اینورتر اجنرال :  فیلتر ضد بلاکتری این امکان را به شما می دهد که  بتوانید با خیال آسوده از این قابلیت استفاده کنید.در این کولر گازی از فیلترهای یونی و فیلترهای ریزگرد روب و فیلترهای مختلف آنتی باکتریال استفاده شده است که سبب کاهش انواع آلرژی ناشی از میکروب ها می شود که در کولرهای آبی این امکان وجود ندارد. فیلتر ضد باکتری یکی از امکانات ویژه ی این کولر گازی می باشد که این امکان را به شما می دهد که شما بتوانید در کنار این کولر گازی ۳۰۰۰۰ کم مصرف اجنرال از هوای سالم تری برخوردار باشید با استفاده از این قابلیت می توانید  با خیال آسوده استراحت کنید و از تمام قابلیت های ان  که ضد باکتری می باشد و مانع ورود باکتری و ویروس ها به داخل ریه های شما میشود.همچنین برای حفظ کارایی و بهره وری   فیلتر کولرگازی باید هر چند وقت یکبار تمیز شود. شما میتوانید برای بالابردن راندمان کولرگازی هر یک ماه یکبار فیلتر کولر گازی را جدا کرده و تمیز کنید. پس حتما بعد از خرید کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال به فکر سرویس کردن کولر گازی باشید.

 

  • نمایی از مدل های جدید کولرگازی اجنرال در بانه   :

  • نمایی از فین های طلایی در کولرگازی اجنرال مونتاژ تایلند  :  
  • نمایی از برد الکترونیکی اینورتر یا کیت اینورتر در کولرگازی اجنرال   : 
  • برداینورتر   یا  کیت دی سی  اینورتر

قیمت کولرگازی ۳۰۰۰۰ اینورتر بانه ,اسپلیت۲۰۱۹ کم مصرف بانه

 

.

کولر گازی اجنرال اصلی بانه

پرتاب باد تا ۲۰ متر کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال

معمولا فروشندگان کولر گازی بانه از عددی بر حسب متر استفاده می‌کنند و درست‌اش هم همین است. مثلا گفته می‌شود پرتاب باد این کولر ۱۰ متر است و آن یکی تا ۲۰ متر پرتاب باد دارد. مسلم است که پرتاب باد بیشتر به معنی بهتر بودن کولر است. سعی کنید کولری با حداقل پرتاب باد ۲۰ متر تهیه کنید. برخی از مدل‌های جدید فناوری‌هایی را به کار گرفته‌اند که باد را تنها در جهتی که کاربر نشسته‌است هدایت می‌کند و زمانی که کسی درون اتاق نباشد، قدرت را به حداقل می‌رسانند تا برق کمتری مصرف شود.کولر گازی اسپیلت اجنرال اینورتر با بکار گیری فن بولوور قوی در قسمت پنل دستگاه، قدرت پرتاب باد تا ۲۰ متر را دارا می باشد.این میزان پرتاب باد فضای بسیار خوب و خنکی را برای کاربر ایجاد میکند. کثیف بودن فیلتر های یونیت داخلی و حتی گاز مبرد کولر گازی بر کم شدن قدرت پرتاب باد کولر گازی تاثیر دارد پس در بازده ی زمانی مشخص کولر گازی اجنرال ۳۰ هزار خود را سرویس کنید.همینطور قدرت هوای خروجی این اسپلیت ۳۰۰۰۰ اجنرال میزان خنک کنندگی فوق العاده بالایی را برای شما به ارمغان می آورد.داشتن قدرت پرتاب باد بالا و قابلیت هوش مصنوعی و همینطور داشتن ریموت کنترل ساده و کاربردی هم از عوامل مهم دیگری است که می تواند در انتخاب و خرید کولر گازی بانه موثر باشد.

کولر گازی اجنرال اصلی

جریان هوا به چهار طرف  در کولر گازی اینورتر اجنرال

شبکه های داخل یونیت داخلی کولر گازی  ۳۰۰۰۰ اینورتر اجنرال  باعث می شود که هوای بیرون آمده از پنل به چهار طرف توضیع شده به طوری که به صورت یکسان  فضای مورد نظر را خنک می کند و نیاز نیست برای خنک شدن حتما روبروی کولر گازی بایستید.وجود کمپرسور با تکنولوژی جدید و همچنین داشتن استاندارد TUF در کولر گازی ۳۰ هزار اجنرال  منجر به صرفه جویی بسیار عالی در مصرف انرژی و همچنین خنک کنندگی سریع و پرتاب پر قدرت باد در فاصله  بیشتر شده است.

از BTU در محاسبات هوادهی گرمایشی و سرمایشی استفاده می شود.

بی تی یو  BTU چیست ؟

British Thermal Unit : واحد اندازه گیری انرژی گرمایی در تاسیسات برودتی و حرارتی می باشد. در تعریف هر BTU میزان گرمایی است که دمای یک پوند آب را در فشار یک اتمسفر یک درجه از ۶۰ درجه فارنهایت به ۶۱ درجه فارنهایت برساند. 

چنانچه فضای مورد نظر آفتاب‌گیر باشد به ظرفیت‌های معمول ۱۰ درصد اضافه می‌گردد و اگر فضای مورد نظر سایه باشد،۱۰ درصد از ظرفیت مذکور کم خواهد شد و چنانچه کولر صرفا برای آشپزخانه بکار می‌رود، می‌توان از یک رده بالاتر استفاده کرد.

هنگام خرید دستگاهی را انتخاب کنید که دارای علامت استاندارد و برچسب انرژی باشد و با توجه به برچسب انرژی دارای بالاترین درجه کار آیی و بازدهی باشد.

نسبت بازده انرژی E.E.r:

نسبت توان خروجی به توان ورودی هر دستگاه برقی، بازده انرژی خوانده می‌شود و در کولرهای گازی این رقم از حاصل تقسیم ظرفیت سرمایشی کل به توان ورودی موثر، بدست می‌آید و به E.E.r موسوم است.

در هنگام خرید کولر گازی، در کاتالوگ آن به ضریب E.E.r، رتبه انرژی و کلاس کولر با توجه به شرایط اقلیمی منطقه توجه فرمایید. هرچه این شاخص‌ها بالاتر باشند، کارایی کولر بیشتر است. برای کولرهای با ظرفیت کمتر از Btu/h ۲۰۰۰۰، می‌بایست E.E.r حداقل برابر با ۷/۱۰باشد

BTU/H که حرف H آخر مخفف کلمه Hour به معنی ساعت هست در بیان توان سیستم های خنک کننده و گرم کننده استفاده می شود. مثلا وقتی می گویند این کولر گازی ۳۰۰۰۰ است یعنی ۳۰۰۰۰ BTU توان سرمایشی دارد.

کولر گازی اینورتر اجنرال

فین های طلایی کولر گازی ۳۰۰۰۰ اینورتر اجنرال

.کمپرسور کولرهای ۳۰۰۰۰ کم مصرف اجنرال طوری ساخته شده‌ که می‌تواند در مناطق استوایی و حاره‌ای که گرمای هوا بسیار شدید است بسیار مقاوم عمل کند  کمپرسور ویژه مناطق گرمسیر قادر به تأمین هوای تازه و مطبوع در دمای بالای محیط بیرون تا ۵۸ درجه سانتیگراد  است .کولر گازی و اسپلیت اینورتر اجنرال در قسمت یونیت خارجی دستگاه (کندانسور) با بکارکیری پره (فین) هایی که با یک لایه اپوکسی طلایی رنگ پوشانیده شده اند،  ویژگی مبدل حرارتی سبب میشود فین ها   از خوردگی و فرسایش حاصل از شرایط آب و هوایی خارجی در امان باشند  و شما می توانید به مدت  چندین سال از این قابلیت  استفاده کنید. این امر باعث تبادل گرمایی عالی در مدت زمان طولانی برای کندانسورخواهد شد.

کولر گازی اصلی بانه

گاز خنک کننده R410a کولر گازی اینورتر ۳۰۰۰۰

در جدیدترین مدل کولر گازی اجنرال ۳۰۰۰۰ از گاز R410a استفاده شده است که برای کارایی بیشتر  طراحی شده است ،از آنجایی که این نوع گاز می تواند حرارت بیشتری را جذب و رها کند کمپرسور کولر گازی شما می تواند هوای خنک تری را به فضای داخل اتاق برساند همچنین بروز فرسودگی کولر گازی به دلیل گرمایشی بیش از حد کاهش می یابد.

بنابراین کمپرسور های قدیمی که در آن گاز R22 به کار رفته است همچنین با فشار بالاتری کار کرده و مقاومت چندانی در مقابل گرمای بیش از حد کمپرسور ندارد، در حالی که برعکس در مدل های جدید کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال کم مصرف احتمال ترک برداشتن یا سوختن کمپرسور خیلی کمتر است .

گاز R410a بانه

حالت خواب کولر گازی اجنرال

در اثر کارکردن مداوم کولرگازی در طول شب هوای محیط داخل به مرور سردتر و خشک تر میشود  این هوای سرد می تواند اجزای بدن شما، از جمله پوست، گلو، دهان و بسیاری از نقاط دیگر بدن شما را خشک کند. بسیاری از مشکلات سلامتی وجود دارد که می تواند ناشی از این وضعیت باشد. بعد از خواب در دمای اتاق بسیار سرد، ممکن است گلو درد داشته باشید.در هنگام روشن بودن صدای بسیار کمی از این کولرها شنیده می‌شود که آن‌ها را برای خواب شبانه ایده‌آل می‌کند. حالت خواب عمیق که در کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال کم مصرف به کار رفته با راهکاری هوشمندانه، مکان دلچسبی را برای خواب شبانه‌تان فراهم می‌کند. این کار به صورت افزایش یک درجه‌ای دما در هر نیم ساعت صورت می‌گیرد ، این حالت به گونه ای کار می کند تا دمای مناسب را در تمام شب تولید نمایند. به عبارت دیگر هر ۳۰ دقیقه دمای هوا یک درجه تغییر می کند و هوایی متعادل را تولید می نماید. این تایمر تا مدت زمان ۲۴ ساعت قابل تنظیم می باشد و کاربران می توانند با کمک دکمه تعبیه شده بر روی ریموت کنترل زمان مورد نظر خود را بر روی این اسپلیت ۳۰ هزار اجنرال تنظیم نمایند و مشخص کنند که کولر گازی در چه زمانی خاموش و یا روشن شود. مثلا شما می توانید این تایمر را طوری تنظیم نمایید تا در هنگام شب که شما خوابیده اید کولر به طور خودکار روشن شود.

کولر گازی اجنرال کم مصرف بانه

صدای کم کمپرسور کولر گازی اجنرال ۳۰۰۰۰

کولری بخرید که صدای کمتری تولید کند”. کم‌صداتر بودن باعث می‌شود هنگام مهمانی یا مهم‌تر از آن در حین خواب، محیط آرامی داشته باشید و از  آن آرامش بگیرید.این مشخصه تحت عنوان صدای کولر در واحد دسی بل (db) در کاتالوگ محصول آورده شده است. هر چه که این عدد کمتر باشد میزان صدای کمتری را خواهد داشت..کولر های گازی اجنرال اینورتر با صدای خروجی کمتر از ۵۰db را میتوان جزو کولر های گازی تقریباً بی صدا نامید. کولر گازی ۳۰ هزار اجنرال با بهره گیری از تکنولوژی BLDC در موتور فن دستگاه و نوع کوتور کم صدار روتاری و همچنین پره های مورب در بلور فن باعث کاهش سطح صدا تا ۱۹ دسی بل گردیده است.

                                                                                              تلفن های تماس جهت خرید کولر کولرگازی اجنرال بانه

                                                                                                                 ۰۹۱۸۲۸۷۲۴۰۰

                                                                                                                ۰۹۱۸۶۶۰۲۴۴۱

                                                                                                            ۰۸۷۳۴۲۱۱۱۴۶

تک فروش

توضیحات ساخت

کشور سازنده کمپرسور : ژاپن
شرکت سازنده : OGENERAL
کشور منتاژ کننده : تایلند
سال ساخت :    ۲۰۱۹    – ۲۰۱۸
فروشگاه عرضه کننده : فروشگاه کولربانه

لوازم جانبی

ریموت کنترل :
اقلام همراه کولر گازی : کابل های اتصال،کنترل از راه دور،باطری مخصوص کنترل،۵متر لوله رفت و برگشت

مشخصات کلی

تکنولوژی اینورتر :
رتبه انرژی : A+++
گاز خنک کننده : R410a
میزان سر و صدا : کم
نوع : اسپلیت
نوع آب و هوای سازگار : معتدل –  گرمسیری

ظرفیت ها

ظرفیت ۱۲  تا  ۳۶  هزار   بی تی یو

ظرفیت سرمایش (Btu/hr) :      ۳۰۰۰۰ –  ۲۴۰۰۰ – ۱۸۰۰۰ – ۱۲۰۰۰ – ۳۶۰۰۰
ظرفیت گرمایش (Btu/hr) :       ۳۰۰۰۰ –  ۲۴۰۰۰ – ۱۸۰۰۰ – ۱۲۰۰۰ – ۳۶۰۰۰

سایر مشخصات

سرعت فن : چند سرعته
قابلیت اینورتر :
نصب قابل تغییر :
پنل قابل شست و شو :
فیلتر یون بوزدایی بادوام :
نمایشگر دما :
تایمر برنامه :
جریان هوا چند طرفه :
شروع به کار مجدد خودکار :
تنظیم خودکار جریان هوا :
قابلیت تنظیم سرعت :
طول سیم : ۵ متر

ابعاد و وزن ۳۰ هزار  بی تی یو

ابعاد پنل داخلی (میلیمتر)(H/W/D) : ۳۲۰x1120x220
ابعاد پنل خارجی (میلیمتر)(H/W/D) : ۶۵۰x830x320
وزن پنل داخلی : ۱۶ کیلوگرم
وزن پنل خارجی : ۷۲ کیلوگرم

سایر مشخصات محصول

مشخصات فیلترها : ضد باکتری ،قابل شستشو
حداکثر ظرفیت سرمایشی (Btu/h) : ۳۰۰۰۰
حداکثر ظرفیت گرمایشی (Btu/h) : ۳۰۰۰۰
اسکن هوشمند :
حالت خواب عمیق :
سیستم Auto restart :
سیستم صرفه جویی در مصرف انرژی (energy saving) :
نمایشگر جلوی پنل داخلی :
فیلتر ضد باکتری :
حجم هوادهی CFM : ۳۰۰۰۰
ولتاژ ورودی برق : ۴۰W
تایمر خاموش : بله ۲۴-Hour Timer
فیلتر هوا :
تایمر برنامه :
نوع موتور کولر گازی : روتاری
موقعیت نصب دستگاه : دیواری
سایر مشخصات و ویژگی های :

کولرگازی اجنرال مدل   ASGS30LFCA

کولرگازی کیت اینورتر ASGS30LFCZکولر گازی ۳۰۰۰۰ کم مصرف اجنرال  ASGS30LFCA

کیت اینورتر گرید انرژی A + + +

DC اینورتر – دی سی اینورتر

مدل دستگاه

ASGS30LFCA

برند دستگاه  اجنرال                                  OGENERAL
موقعیت نصب دستگاه دیواری
شرایط کارکرد معتدل  –  گرمسیر
نوع کمپرسور روتاری
کیت اینورتر (کم مصرف) دارد
گاز مبرد

R410 A

ظرفیت سرمایشی – BTU/h ۳۰۰۰۰
ظرفیت گرمایشی – BTU/h ۳۰۰۰۰
‘گارانتی حمل  دارد
گارانتی تضمین کیفیت دارد
نوع برق مصرفی تک فاز – ۲۲۰ ولت
تایمر خواب دارد
برچسب مصرف انرژی  + + + A
اقلام همراه کابل برق – پیچ اتصال – لوله مسی
ریموت کنترل  دارد
عملکرد سرمایش – گرمایش
فیلتر ضد آلرژی – ضد باکتری – زدودن گرد و غبار – فیلتر یونی
نوع اینورتر  DC   اینورتر
سیستم تک پنل
حالت سرمایش پر قدرت  دارد
حداکثر طول لوله کشی – m ۵۰
حداکثر ارتفاع لوله کشی – m ۳۰
دامنه کارکرد ۴۶ الی ۱۵- درجه سانتی گراد
کشور سازنده تایلند
گارانتی شرکتی
مدت گارانتی ۶۰ ماه
نصب رایگان دارد

ارسال رایگان به سراسر ایران  و تحویل درب منزل یا محل کارکولرگازی کیت اینورتر ASGS30LFCZ

سرمایش و گرمایش یکنواخت و مطبوع

فیلترهای چندگانه تصفیه هوا

نصب جداگانه در هر واحد مسکونی

مجهز بودن به ترموستات دمایی

سرمایش و گرمایش سریعتر از سیستم های قدیمی بدلیل پرتاب باد بالاتر

صرفه جویی در انرژی به مقدار زیاد در کولرگازی  ASGS30LFCA :

سیستم کنترل کننده اینورتر بوسیله تغییر سرعت کمپرسور بر اساس فشار داخل اتاق، ظرفیت مطلوب را تولید می کند. در این حالت از تلف شدن ظرفیت جلوگیری شده ودر مقایسه با مدل دارای سرعت ثابت،عملکرد مقرون به صرفه تری محقق می گردد.

نمایی از نوع کمپرسور و عملکرد اینورتر :

سرمایش سریع :

دمای تعیین شده به سرعت به حداکثر ظرفیت خواهد رسید.

سایر مشخصات  و امکانات  کولرگازی اجنرال مدل ASGS30LFCA  مدل ۲۰۱۹ :

حالت صرفه جویی :

حداکثر جریان عملکرد را محدود ساخته و با جلوگیری ازمصرف برق، به کار خود ادامه می دهد.

پره های نوسان باد به سمت بالا/ پایین :

این پره ها به طور خودکار به سمت بالا و پایین می چرخد.

تنظیم خودکار جریان هوا :

مایکرو کامپیوتر، جریان هوا را بطور موثر و صحیح بر اساس تغیرات دمای اتاق تنظیم میکند.

تغییر روش خودکار :

دستگاه بر اساس دمای تنظیم شده توسط شما و همچنین دمای اتاق، به طور خودکار بین وضعیت گرمایش وسرمایش تغییر می کند.

روشن شدن مجدد به طور خودکار :

در صورت قطع موقت برق به محض اتصال مجدد آن، دستگاه تهویه  مطبوع به طور خودکار در همان وضعیت عملکرد پیشین شروع به کار می کند.

تایمر خواب :

مایکروکامپیوتر به طور خودکار دمای اتاق را به تدریج تغییر می دهد تا شما ازخواب شبانه راحتی بهره مند شوید.

حالت پر قدرت :

در این حالت، عملکرد دستگاه در حداکثر جریان هوا و حداکثر سرعت کمپرسور، به سرعت اتاق را به محیطی راحت تبدیل می کند.

حالت کم صدا :

میزان صدای پنل خارجی را می توان انتخاب نمود.

علامت فیلتر :

این علامت به وسیله یک چراغ ، زمان تمیزکردن فیلتر را نشان می دهد.

فیلتر یون بوزدایی بادوام :

این فیلتر با استفاده ازاکسیداسیون وکاهش اثرات یون های تولید شده توسط سرامیک دارای ذرات بسیار ریز، وازطریق تجزیه شدید بوهای جذب شده ، عمل بوزدایی را انجام می دهد.

فیلتر عصاره سیب :

ذرات ریزگرد و غبار، تخم غیر قابل مشاهده قارچ و جانوران ریزمضر، توسط الکتریسیته ساکن جذب فیلتر شده وبه وسیله عنصر اسید فنیک گرفته شده ازسیب ، از رشد بیشتر آنها جلوگیری کرده و در نتیجه این ذرات غیر فعال می شوند.

عمل گرمایش ۱۰ درجه سانتی گراد :

دمای اتاق را میتوان طوری تنظیم نمود که از ۱۰ درجه سانتی گراد کمتر نشود بنابراین می توان مطمئن شد که اتاق در زمان خالی بودن، زیاد سرد نمی شود.

از دیگر فاکتور های مهم در کولر گازی میزان مصرف انرژی آنهاست که با استفاده از برچسب انرژی ( A +++ ) می توانید راندمان دستگاه را با توجه به انرژی مصرفی مشخص کنید. کمپرسور اینورتر و معمولی تاثیر مستقیم بر مصرف انرژی کولر های گازی دارد.

کولرگازی ASGS30LFCA    دارای برد الکتریکی اینورتر میباشد و  به عنوان کم مصرفترین کولرگازی شناخته میشود و از گاز مبرد  R410A بهره میبرد .

وجود فیلترهای ضد آلرژی، ضد آنفولانزا، ضد ویروس و ضد گرد و غبار همچنین میتواند فاکتور دیگری در انتخاب محصولات باشد.

اطلاعات فنی دیگر را می توانید از جدول مشخصات فنی محصولات در یافت کنید

 سایر توان های موجود در کولرگازی اجنرال مدل ASGS30LFCA :

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS12LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS18LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS24 LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

تفاوت کولرگازی دی سی اینورتر با کولرگازی اینورتر وی چیست ؟

 در مورد کولرگازی بیشتر بدانیم  :

عیب یابی و تعمیر اولیه در کولرگازی ( خود آموز تشخیص و رفع عیب در کولرگازی )

راهنمای خرید کولرگازی و برآورد ظرفیت BTU

کانال تلگرام کولرگازی بانه

کولرگازی بانه در اینستاگرام

تفاوت کولرگازی دی سی اینورتر با کولرگازی اینورتر وی چیست ؟

<script type=”text/javascript”>var tq_domain = ‘COOLERBANE.IR’;</script>
<script type=”text/javascript” src=”https://static.taqviyat.com/js/amplifier.js”></script>

کولرگازی اجنرال اینورتر مدل ASGS18 LFCA

سایر  مشخصات فنی ASGS30LFCA :

ویژگی ها
نوع تک پنل
عملکرد سرمایش و گرمایش
کلاس (Btu/hr) ۳۰۰۰۰
برق ورودی ۱ph- 220 V- 50 HZ
گاز مبرد R410A
اینورتر(inverter) دارد
نوع کمپرسور Rotary-DC Inverter
حجم هوادهی (m3/hr) ۱۱۰۰
قابلیت کارکرد در دمای (C) ۴۶~۱۵-
سایر ویژگی ها دارای کنترل از راه دور
حداکثر اختلاف ارتفاع (m) ۳۰
ظرفیت
سرمایش (Btu/hr) ۲۷۳۰۵
گرمایش (Btu/hr) ۳۰۰۵۰
سرمایش (Kw) ۸
گرمایش (Kw) ۸.۸
برق مصرفی
توان مصرفی سرمایش (Kw) ۲.۴۹
توان مصرفی گرمایش (Kw) ۲.۴۴
مصرف آمپر سرمایش (A) ۱۰.۹
مصرف آمپر گرمایش (A) ۱۰.۷
راندمان انرژی (EER)
سرمایش (Kw/Kw) ۳.۲۱
گرمایش (Kw/Kw) ۳.۶۱
شدت صدا
پنل داخلی (dB) دور زیاد: ۴۸ دور متوسط: ۴۲ دور کم: ۳۷
پنل خارجی (dB) ۵۳
وزن و ابعاد
وزن پنل داخلی (kg) ۱۴
ابعاد پنل داخلی (mm) عرض: ۹۹۸ ارتفاع: ۳۲۰ عمق: ۲۲۸
وزن پنل خارجی (kg) ۶۱
ابعاد پنل خارجی (mm) عرض: ۷۹۰ ارتفاع: ۶۲۰ عمق: ۲۹۸
لوله های ارتباطی
لوله مایع (inch) ۳.۸
لوله گاز (inch) ۵.۸
حداکثر طول لوله (m) ۵۰
 قیمت کولرگازی 

کولرگازی

 کولرگازی اجنرال

 کولر اجنرال

 قیمت کولرگازی دی سی اینورتر بانه , کولرگازی ۲۰۱۹ اینورتر دار و کم مصرف

قیمت کولرگازی ۳۰۰۰۰ اینورتر بانه ,اسپلیت۲۰۱۹ کم مصرف بانه