آنچه باید در مورد کولرگازی بدانیم

کولر گازی چینی

قیمت کولر گازی جنرال 24000 در بانه

آیا کولرگازی های چینی کیفیت مناسبی دارند ؟

تا کنون به این فکر کرده اید که چرا محصولات شرکتهایی همچون هیتاچی ،توشیبا و اجنرال، که ساخت خود ژاپن باشند در بازار بسیار اندک هستند؟ فکر کرده اید که چرا مونتاژ محصولات خود را به کشورهای دیگر و به خصوص چین واگذار می کنند؟ برندهای معروفی همانند آنها که در سطح جهان شهرت دارند اکثر محصولاتشان توسط کشورهایی همچون چین مونتاژ می شود. این محصولات نیز که مونتاژ چین هستند، همانگونه که در بازار مشاهده می کنیم پا به پای محصولات ژاپنی پیش آمده اند بدون اینکه به کیفیت و شهرت کشور ژاپن لطمه ای وارد شود. تا همینجا می توان نتیجه گرفت که محصولات مونتاژ چین بی کیفیت نیستند و از شهرت شرکتهای ژاپنی کاسته نشده است. اگر محصولات مونتاژ چین دارای کیفیتی معادل کیفیت محصولات مونتاژ ژاپن نبودند، اکنون شهرت و آوازه شرکتهای ژاپنی تا این اندازه نبود.

در پاسخ  باید بگوییم در کشورهایی همچون ژاپن و آمریکا نیروی کار به نسبت کشوری همچون چین گران قیمت است. به عبارت دیگر اگر ژاپن و یا آمریکا بخواهند محصولاتشان را در داخل کشور خودشان مونتاژ کنند، بهای تمام شده این محصولات بالا خواهد رفت و در بازار جهانی مشتری نخواهند داشت. اما با مونتاژ محصولات خود در کشوری همچون چین که نیروی کار در آن به نسبت ارزان تر است، هم از بهای تمام شده محصولات خود کاستند و هم پای خود را به بازارهای جهانی گشودند. تنها کاری که باید انجام شود نظارت بر مونتاژ محصولات است که آن هم تا کنون به نحو احسن انجام شده زیرا همچنان که می بینیم از کیفیت این محصولات چیزی کاسته نشده است.

جملات بالا به صورت کلی در خصوص تمامی محصولاتی بود که شرکت سازنده در یک کشور و کشور مونتاژ کننده کشور دیگری است. تمامی این موارد در خصوص کولرگازی هم صدق می کند. آیا توجه کرده اید که تمامی کولرهای گازی گری مونتاژ کشور چین هستند ولی همچنان گری یک شرکت آمریکایی است؟ کولرهای گازی گری با آن کیفیت خارق العاده ای که دارند مونتاژ چین هستند.

آیا توجه کرده اید که موتور کولرهای گازی جنرال در تایلند ساخته می شود و خود محصول مونتاژ چین هستند؟ در حالی که جنرال یک شرکت ژاپنی است. اکثر کولرگازی های اجنرال که یک شرکت ژاپنی است، مونتاژ تایلند هستند و همچنان دارای کیفیت فوق العاده ای هستند. همچنین تمام محصولات جنرال مکس و فوجی هم در کشور چین پا به عرصه وجود می گذارند با این وجود هم تا کنون هیچ مشکلی در این کولرهای گازی رویت نشده است. (البته هدف از تمامی کولرهایی که در این نوشته نام برده می شوند، محصولات اصل می باشد)

در چند سال اخیر شرکت ایوولی هم وارد بازار لوازم خانگی شده و اسپلیتهای با کیفیتی را عرضه بازار کرده است. این شرکت (ایوولی) نیز اصالتا ایتالیایی بوده اما کولرگازی های خودش را در چین مونتاژ می کند و حتی کوچکترین لطمه ای به کیفیت این کولرهای گازی وارد نمی شود. (P.R.C به معنای جمهوری خلق چین می باشد) هر چند این برند تا کنون نتوانسته رقیبی برای ال جی، گری، جنرال و یا اجنرال باشد، اما با توجه به قیمت مناسب و کیفیت به نسبت خوب آن، قابل پیش بینی است که شهرت این برند در میان مردم بسیار بیشتر از الان شود. محصولات جنرال گلد نیز با آن همه خواهانی که در میان مردم دارند، در کشور چین مونتاژ می شوند و دارای کیفیت بسیار مناسبی هم هستند.

کولر گازی چینی

در نهایت باید بگوییم که با تفاسیر فوق و سابقه ای که کشور چین در راستای تولید و یا مونتاژ بسیاری از محصولات برندهای با نام و نشان، توانسته به قول معروف گلیم خود را از آب بیرون بکشد و حتی کار به جایی رسیده که در اکثر موارد مشتریان با توجه به خریدهای قبلی که از محصولات مونتاژ چین رضایت کافی داشته اند، در خریدهای بعدی تاکید بر چینی بودن محصول دارند! و این نشان از جوابگو بودن محصولات مونتاژ چین متناسب با نیازهای مشتریان است. اگر کیفیت کولرهای مونتاژ چین آنچنان که باید نبود، شرکتهای اصلی، مونتاژ کولرهای گازی خود را به چین واگذار نمی کردند. نتیجه اینکه کولرهای گازی چینی از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای بازارهای هدف در کشورهای مختلف می باشند .

سفارش/مراحل خرید کولر گازی :

1 . تماس تلفنی با مرکز خرید کولربانه و انتخاب” توان” کولرگازی ( 09182872400) رحمانی (مشاوره رایگان)
 2 . واریز بیعانه توسط مشتری و ثبت سفارش توسط شرکت – ارسال کالا و صدور کارت گارانتی توسط شرکت(گارانتی رایگان)
3  . تحویل کالا و دریافت الباقی وجه
4  . نصب  توسط نصاب شرکت و شروع گارانتی 5 ساله
منتظر تماس شما عزیزان هستیم …..
ثبت سفارش کولر گازی  : 09182872400 /   09186602441

راهنمای خرید کولر گازی در واتساپ :    09186602441

برای نصب  و گارانتی کولر گازی در سراسر ایران :

کارت گارانتی همراه کولر می باشد  با شماره تلفن شرکت گارانتی تماس می گیرید شماره کارت را میخوانید و نصاب شهرشما معرفی میشود .شرکت گارانتی دهنده نوین سرویس

کولر گارانتی حمل و نقل و گارانتی تعویض دارد و تا نصب سالم و کارکرد صحیح قابل تعویض میباشداگر هنگام نصب در کولر ایرادی مشاهده شد رفع شده و در صورت نیاز تعویض خواهد شد (تست سلامت کولرگازی بعد از نصب و راه اندازی ).

همچنین 5 سال گارانتی طبق مفاد مندرج در برگ گارانتی است

 5 متر لوله مسی و کابل برق همراه کولر رایگان است

تمامی کولرگازی های  خریداری شده از سایت کولربانه دارای گارانتی حمل و نقل  و گارانتی طلایی تعویض و گارانتی 5 ساله نوین سرویس می باشند.

کولر گازی چینی

محاسبه توان کولرگازی بر حسب متراژ مکان :

متراژ 10 الی 35 متر  کولرگازی  توان 12000
متراژ 35 الی 55 متر  کولرگازی توان  18000
متراژ 55  الی 90 متر  کولرگازی توان 24000
متراژ  90 الی 120 متر کولرگازی توان 30000
متراژ 120 الی 160 متر کولرگازی توان 36000

چنانچه فضای مورد نظر آفتاب‌گیر باشد به ظرفیت‌های مندرج در جدول بالا، ۱۰ درصد اضافه می‌گردد و اگر فضای مورد نظر سایه باشد،۱۰ درصد از ظرفیت مذکور کم خواهد شد و چنانچه کولر صرفا برای آشپزخانه بکار می‌رود، می‌توان از یک رده بالاتر استفاده کرد.

کولر گازی جنرال

کولر گازی ال جی

کولر گازی پرتابل 

کولر گازی ایستاده

کولرگازی بانه در اینستاگرام

کولر گازی چینی

بازگشت به لیست