آنچه باید در مورد کولرگازی بدانیم

کولرگازی مناطق معتدل

قیمت کولر گازی جنرال 24000 در بانه

 کولر گازی مناسب مناطق معتدل 

هنگام انتخاب  و خرید کولرگازی بیشتر  افراد   به نوع برند ها و قیمت ها یشان دقت میکنند وبه نکته ای مهم کمتر توجه دارند : کدام کولرگازی برای آب و هوای معتدل مناسب است ؟

اکثر نواحی کشورمان بجز نوار جنوبی ایران ( حاشیه خلیج فارس ) جزو مناطق معتدل و نیمه گرمسیری است بنابراین کولرگازی خریداری شده  باید نوع موتور و اندازه مناسب و مصرف برق متناسب با جغرافیای آب و هوای معتدل و گرمسیر کشورمان داشته باشد .همچنین برای مناطق جنوب باید از کولرهایی با موتور سنگین استفاده شود در حالیکه برای بیشتر مناطق و همه شهرهای بزرگ ایران باید از کولرگازی هایی با کمپرسور نیمه سنگین یا سبک (روتاری ) استفاده گردد . که در ادامه به شرح این نوع اسپیلت ها می پردازیم .

 

 – کولر های اجنرال دارای قابلیت گرم کردن محیط تا بیشتر از 25 درجه سانتی گراد و قابلیت استفاده در دمای پایین و حتی زیر صفر را دارا می باشند .

– استفاده از فن داخلی با قطر بزرگتر باعث کاهش صدای برخورد هوا با سطح پره ها شده و همچنین باعث پرتاب بیشتر باد می گردد .

– دارای صفحه نمایش LED با نمایشگر دما .

– قابلیت نصب سریع و آسان .

– قابلیت نصب سریع با کابل های ارتباطی سوکت دار و جلوگیری از اتلاف کابل کشی در طول مسیر .

– پره های استفاده شده در کولر های اجنرال  از جنس آلومینیوم ضد زنگ با پوشش طلاییGOLD بوده که دارای بالاترین سطح هدایت حرارتی می باشد . این پره ها همچنین باعث جلوگیری از چسبندگی گرد و غبار می گردد .

کولرگازی اجنرال به دلیل مصرف برق پایین و سیستم اینورتر و همچنین موتور اسکرول و روتاری ( غیر پیستونی )  مناسب مناطق معتدل می باشد  و برای اکثر مناطق شهری این نوع کولرگازی توصیه میشود . در حالیکه برای مناطق حاره ای و حاشیه خلیج فارس نیز موتور سنگین  t3 را  ارائه می دهد .

T1: منظور از عبارت T1در مشخصات کولرهای گازی آن است که کولر فوق قابلیت کار در شرایط معتدل آب و هوایی را داشته و خریداران محترم بایستی مد نظر داشته باشند که کولرهای T1برای مناطقی که دمای هوا حداکثر تا 45 درجه سانتی گراد باشد مناسب هستند . مزیت استفاده از این کولر ها مصرف برق پایین , سروصدای خیلی کم و عمر بالا می باشد .

T3: منظور از عبارت T3در مشخصات کولرهای گازی بدین معنی است که کولرهای فوق قابلیت کار در شرایط گرمسیری( حاره ای)  را نیز داشته و خریداران  بایستی مد نظر داشته باشند که کولرهای T3برای مناطق بیش از 55 درجه سانتی گراد نیز قابل استفاده خواهند بود.

نحوه سفارش/مراحل خرید کولر گازی  از بانه :

1 . تماس تلفنی با مرکز خرید کولربانه و انتخاب” توان” کولرگازی ( 09182872400) رحمانی (مشاوره رایگان)
 2 . واریز بیعانه توسط مشتری و ثبت سفارش توسط شرکت – ارسال کالا و صدور کارت گارانتی توسط شرکت(گارانتی رایگان)
3  . تحویل کالا و دریافت الباقی وجه
4  . نصب  توسط نصاب شرکت و شروع گارانتی 5 ساله
منتظر تماس شما عزیزان هستیم ….. ثبت سفارش : 09182872400

برای نصب  و گارانتی کولر گازی  در سراسر ایران :

کارت گارانتی همراه کولر گازی می باشد  با شماره تلفن شرکت گارانتی تماس می گیرید شماره کارت را میخوانید و نصاب شهرشما معرفی میشود .شرکت گارانتی دهنده نوین سرویس

کولر گازی گارانتی حمل و نقل و گارانتی تعویض دارد و تا نصب سالم و کارکرد صحیح قابل تعویض میباشد اگر هنگام نصب در کولر ایرادی مشاهده شد رفع شده و در صورت نیاز تعویض خواهد شد (تست سلامت کولرگازی بعد از نصب و راه اندازی ).

همچنین 5 سال گارانتی طبق مفاد مندرج در برگ گارانتی است

 5 متر لوله مسی و کابل برق همراه کولر رایگان است

تمامی کولرگازی های  خریداری شده از سایت کولربانه دارای گارانتی حمل و نقل  و گارانتی طلایی تعویض و گارانتی 5 ساله نوین سرویس می باشند

 

محاسبه توان کو لرگازی اسپلیت بر حسب متراژ مکان :

متراژ   10   الی   35   متر         ظرفیت  توان    12  هزار  بی تی یو

متراژ   35  الی  55   متر          ظرفیت  توان     18  هزار  بی تی یو

متراژ   55  الی   90   متر         ظرفیت  توان     24  هزار  بی تی یو

متراژ   90   الی   120   متر     ظرفیت  توان      30  هزار  بی تی یو

متراژ   120   الی   160 متر      ظرفیت  توان     36  هزار  بی تی یو

چنانچه فضای مورد نظر آفتاب‌گیر باشد به ظرفیت‌های مندرج در جدول بالا، ۱۰ درصد اضافه می‌گردد و اگر فضای مورد نظر سایه باشد،۱۰ درصد از ظرفیت مذکور کم خواهد شد و چنانچه کولر صرفا برای آشپزخانه بکار می‌رود، می‌توان از یک رده بالاتر استفاده کرد.

کولرگازی بانه در اینستاگرام

کولر گازی جنرال

کولر گازی ال جی

کولر گازی پرتابل 

کولر گازی ایستاده

کولر گازی 30 هزار