کولرگازی اسپلیت هیتاچی HITACHI

 اسپلیت و کولر گازی دیواری هیتاچی :

اسپلیت و کولر گازی دیواری هیتاچی در سه مدل معتدل و تروپیکال با کمپرسور دور ثابت و گاز R22 و مدل اینورتر معتدل با کمپرسور R410 و قابلیت سرمایش تک و سرمایشی و گرمایشی در ظرفیت های متفاوت ۸۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰ به بازار عرضه می شوند.

اسپلیت و کولر گازی دیواری هیتاچی با ظرفیت های ۸۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۱۵ مترمربع ( ارتفاع سقف ۲.۸ متر)، ۱۰۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۲۵ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲.۸ متر) و ۱۳۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۳۲ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲.۸ متر) در مدلهای سرمایشی و سرد و گرم به بازار عرضه می شود. همچنین مدل های با ظرفیت های ۱۸۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۴۵ مترمربع ( ارتفاع سقف ۲.۸ متر)، ۲۴۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۶۰ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲.۸ متر)، ۳۰۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۷۵ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲.۸ متر) و ۳۶۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۸۵ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲.۸ متر) در مدلهای سرمایشی و سرد و گرم به بازار عرضه می شود.

ویژگی ها :

دارای استاندارد CE  اروپا

فیلتر تصفیه هوای نانوتیتانیوم

شروع به کار مجدد خودکار

مبدل گرمایی چند بعدی

قطعات برقی ضدحریق

سیستم برق اینورتر  –  اینورتر چیست ؟

فن فوق العاده بزرگ یونیت داخلی

فیلتر تصفیه هوای نانوتیتانیوم

دستگاه کنترل از راه دور بی سیم LCD دار

ساخت ژاپن و مونتاژ مالزی

۵ سال  گارانتی و گارانتی تعویض طلایی

بسیار کم مصرف  و  کم صدا

پرتاب باد ۴  جهته  و  قدرتمند

سرمایش  و گرمایش

نصب و ارسال  رایگان

کولرگازی اسپلیت  هیتاچی  دارای خصوصیات  منحصر بفردی است  :

تمیز کننده هوای ماورای بنفش (UV) :

LED های تعبیه شده در یونیت داخل اتاق، اشعه موج کوتاه ماورای بنفش ساطع میکنند که باعث کشته شدن میکروبهای گرفتار شده در فیلتر دستگاه می شوند. تاثیر ضد عفونی کننده قوی اشعه ماورای بنفش موجب می شود که میکروبها فورا قبل از پخش شدن در سایر نواحی اتاق، نابود گردند. بنابر این مطمئنا هوایی که تنفس مسکنید کاملا تمیز تر ، باطراوت تر و بهداشتی تر از همیشه خواهد بود. از آنجایی که LED ها کاملا داخل یونیت نصب شده اند، اشعه ای به درون اتاق نفوذ نکرده و آسیبی به بدن انسان نمیرسد. اشعه مورد استفاده در سیستم تمیز کننده هوای ماورای بنفش از نوع UV-A با طول موج کم است که فقط بر روی میکروب ها تاثیر قوی دارد. همچنین این LED ها بسیار بادوام بوده و بدون نیاز به هیچ تعمیر و نگهداری تا ۱۰ سال کار می کنند.

فن مماسی آنتی باکتریال :

این فن آنتی باکتریال با جلوگیری از رشد میکروبها، بهداشت و تمیزی بیشتر فضای اتاق را به ارمغان می آورد. بهره گیری از یون نقره و یون های دیگر، قدرت ضد باکتری مضاعفی را به ساختار معدنی آن می افزاید. از آن جایی که یون ها به ندرت با آب و حلال ها از بین میروند بنابر این تاثیر آنتی باکتریال آنها به مدت طولانی حفظ خواهد شد.

حالت سرمایی فوق العاده :

فقط کافی است دکمه Super Cool را فشار دهید تا معنای واقعی راحتی را تجربه کنید. با این کار عملکرد سرمایی فوق العاده آغاز می شود. در این حالت جریان هوا با شدت بیشتر و با حداکثر قدرت سرمایی در مدت زمان کوتاه اتاق را خنک می کند. هنگامی که در یک روز داغ وارد منزل می شوید، کافی است با لمس یک دکمه در یک چشم به هم زدن احساس خنکی و آرامش نمایید.

محافظ قطعات در برابر آتش :

ایمنی مشتری، اولویت اول هیتاچی است. هیتاچی مفتخر است که بالاترین استاندارد های بین المللی ساخت را رعایت می کند و در همین راستا برای محصور کردن قطعات الکتریکی و الکترونیکی از بدنه صد در دص فلزی استفاده شده است. این طراحی تضمین می کند که دیگر احتمال سرایت و گسترش آتش و به خطر افتادن ایمنی مشتریان ما وجود نداشته باشد.

دو جریان هوای چرخشی :

با انتخاب عملکرد چرخش موازی شبکه های وزش با یکدیگر از چپ به راست حرکت می کنند، بنابر این بدون آنکه شبکه وزش مستقیما به سمت شما باشد از خنکی دلپذیری لذت خواهید برد.

راه اندازی خودکار :

بعد از قطع برق سیستم تهویه مطبوع بطور خودکار در همان حالت انتخاب شده قبلی، مجددا شروع به کار می کند.

کندانسور با پره سبز رنگ :

این کندانسور با بهره گیری از پوشش سبز رنگ ضد زنگ سه برابر انواع استاندارد دیگر با دوام تر است. این ویژگی ابداعی از کندانسور در برابر شرایط بد آب و هوایی محافظت می کند و عملکرد دوستار محیط زیست آنرا تضمین می نماید.

یونیت داخلی کم مصرف :

۱- جریان هوای نرم و یکنواخت

برای ایجاد جریان جریان هوای یکنواخت ورودی هوا در مقایسه با سیستم های تهویه مطبوع معمولی حدود ۴۰ درصد بزرگتر شده است. هرچه جریان هوا یکنواخت تر باشد، برق کمتری برای چرخش فن نیاز خواهد بود.

۲- دریچه فوق العاده بزرگ

بزرگتر شدن ۱۵ درصد سطح دریچه نسبت به قبل کمک می کند که با مصرف کمتر انرژی مقدار بیشتری هوا انتشار یابد.

۳- مبدل گرمایشی چند بعدی

سطح بزرگ مبدل گرمایی چند بعدی بطور قابل توجهی باعث افزایش نسبت انتقال گرما شده که حاصل آن مصرف بهینه انرزی و صرفه جویی در مصرف برق خواهد بود.

۴- فن مماسی فوق العاده بزرگ

یونیت داخلی هیتاچی به فن فوق العاده بزرگی مجهز شده است که بیش از ۱۵ درصد بزرگتر از فن های یونیت داخلی معمولی است. افزایش قطر فن موجب کاهس چرخش فن و در نتیجه مصرف کمتر برق می شود.

کولرگازی اسپلیت  هیتاچی   ۸۰۰۰   اینورتر 

کولرگازی اسپلیت  هیتاچی   ۱۳۰۰۰   اینورتر

کولرگازی اسپلیت  هیتاچی   ۱۸۰۰۰   اینورتر

کولرگازی اسپلیت  هیتاچی   ۲۴۰۰۰   اینورتر

کولرگازی اسپلیت  هیتاچی   ۳۰۰۰۰   اینورتر

کولرگازی اسپلیت  هیتاچی   ۳۶۰۰۰   اینورتر

مشاوره و  راهنمایی خرید  :     ۰۹۱۸۲۸۷۲۴۰۰

مرکز تخصصی  کولرگازی اسپلیت  کم مصرف بانه

کانال رسمی تلگرام کولرگازی بانه ,کلیک کنید

فروشگاه کولرگازی بانه

کولرگازی اجنرال OGENERAL ” کلیک کنید “

راهنمای خرید کولرگازی ” کلیک کنید “

آشنایی با سیستم اینورتر…کلیک نمایید

اخبار جهان

آنچه باید در مورد کولرگازی بدانیم …کلیک کنید