کدام کولرگازی بانه بهتر و کم مصرف تر است ؟

کدام کولرگازی بانه بهتر و کم مصرف تر است ؟

کدام کولرگازی بهتر و کم مصرف تر است ؟

کدام برند کولرگازی کم مصرف تر است ؟

مقاوم ترین مارک کولرگازی کدام است ؟

بهترین برند های کولرگازی از نظر سرمایش و گرمایش بهتر   کدام مارک است ؟

دیگر تفاوتی ندارد که در زمستان  سرد باشیم یا تابستان گرم  ,  کولرهای گازی قادرند دمای خانه ها را  در هر فصلی به شکل مطلوب و دلخواه ما  در بیاورند . شما هم قصد دارید  یک کولرگازی بخرید ؟  در مورد اینکه کدام مارک کولرگازی را بخرید دچار تردید شده اید و یا اینکه میخواهید کولرگازی مناسب  را از طریق جستجو در سایت های اینترنتی بیابید؟

 

کدام کولرگازی عمر بیشتری دارد  ؟ کدام کولرگازی مقاوم تر است ؟ قیمت کدام کولرگازی مناسب تر است ؟ کدام کولرگازی مصرف برق کمتری دارد  ؟ کدام کولرگازی کمتر صدا دارد ؟ کدام کولرگازی بطور همزمان قیمت مناسب و مصرف کمتری دارد ؟  در پایان این مطلب به جواب پرسش هایتان خواهید رسید .

ابتدا باید بدانیم برخی ویژگی های اساسی در کولرهای گازی میتواند متفاوت باشد . یکی از این ویژگیها قدرت سرمایش  و قدرت گرمایش است . یعنی در حالی که برخی کولرهای گازی قدرت سرمایش بهتری دارند برخی دیگر قدرت گرمایش مناسب تری دارند در عین حال برخی دیگر از  برند های کولرهای گازی هر دو قدرت سرمایش  و گرمایش مناسب تری دارند .(سرمایش  و گرمایش کدام کولرگازی بهتر است ؟)

در مورد سرمایش  و گرمایش باید توجه کنیم که کولرگازی را بیشتر برای کدام کاربرد میخواهیم ؟ در چه جغرافیایی  ( از نظر آب و هوایی )از آن استفاده خواهیم کرد ؟

همانطور که در بالا اشاره شد مهم است که بدانیم کولرگازی را برای استفاده در کجا وچه نوع کاربردی میخواهیم ؟

مکان مورد استفاده چه کاربری  دارد ؟  زمان استفاده از کولرگازی  چقدر است ؟ اینکه در سال چند روز  و در روز چند ساعت از کولرگازی استفاده می کنیم جزو فاکتورهای مهم در انتخاب کولرگازی است .

اگر از کولرگازی به مقدار  کم استفاده می کنید میتوانید یک برند ارزان بخرید ولی اگر استفاده زیادی از کولرگازی خواهید کرد و از گرمایش  و سرمایش آن انتظار بازده قوی دارید و همزمان بدنبال مصرف برق کمتر و برند های کم مصرف هستید (که بیشتر مردم بدنبال مصرف کمترند )  پس  در اینجا کولرگازی های کم مصرف را همراه با قیمت هایشان برای شما لیست میکنیم . ممکن است که قیمت چنین کولرهایی بنظر بالا برسد ولی فراموش نکنید که این کولرگازی ها  کولرهایی  هستند که  هم  قدرت و بازدهی بالا دارند و هم برق کمتری مصرف می کنند .کولرگازی های خیلی ارزان ,  هم قدرت این کولرهای گازی ها را نخواهند داشت  و هم مصرف برق بالایی نشان خواهند داد  .

قبل از انتخاب کولرگازی به چه چیزهایی باید دقت کنیم ؟ در خرید کولرگازی به چه نکاتی باید توجه کنیم ؟

این سوالات را مورد بررسی قرار خواهیم داد .

مهمترین مورد در انتخاب کولرگازی این است که کولری که میخرید از نظر مصرف برق دارای برچسب A  باشد  . ( A +  یا   A++   یا    A +++    )  تا از نظر بازده  و قدرت در حد بالا  و همزمان دارای مصرف برق کمتر باشد .

نباید کولرگازی بزرگتر از حد مورد نیاز بخریم و بی مورد مصرف برق را بالا ببریم . برای اینکار برای سرد کردن یا گرم کردن اتاق یا محل مورد نظر کافی است تا یک حساب کوچک انجام دهیم .برای اینکار در متراژهای کوچک میتوانید با ضرب کردن متراژ اتاق در ۵۰۰   مقدار توان لازم کولرگازی برای سرمایش  بر حسب بی تی یو  BTU را بدست آورید .

بطور مثال اگر یک سالن ۲۵ متری داریم طبق فرمول زیر عمل میکنیم

بی تی یو  ۲۵X 500 = ۱۲.۵۰۰

پس برای یک سالن ۲۵ متری توان لازم ۱۲۵۰۰  بی تی یو میباشد . برای توان های بیشتر میتوانید از جدول انتخاب توان مناسب  کولرگازی استفاده نمایید .

انتخاب کولرگازی بر اساس متراژ

کدام مارک کولرگازی بهتر است ؟ کدام مارک مصرف کمتری دارد ؟ کم مصرف ترین کولرگازی کدامست ؟ اینها همچنان سوالات مهمی در انتخاب کولرگازی است .

اولین کولرگازی که به شما پیشنهاد میدهیم کولرگازی اجنرال اینورتر  است .کولرگازی اجنرال اینورتر  بدلیل رده انرژی A  یعنی راندومان بالا و مصرف برق پایین و همچنین مقاومت بالای قطعات و کمپرسور در بالای جدول ما قرار دارد . این کولرگازی همچنین بدلیل قدمت زیاد در بازار ایران و آشنایی کامل  نصاب ها با قطعات و سیستم هایش  و همچنین فراوانی قطعات و مرغوبیت آن  , محبوبیت زیادی در بین مصرف کنندگان دارد . کولرگازی اجنرال دارای مدل هایی با رده های کم مصرف  و فوق کم مصرف با برد اینورتر  هست که برحسب نیاز و توان مالی مشتری ارائه شده است . همچنین مدلهای   ارائه شده کولرگازی اجنرال در این سایت مناسب آب و هوا و اقلیم کشور ایران می باشد  .در نهایت  مدل های کولرگازی اجنرال در نظر سنجی ها بیشترین رضایت مشتری را به خود جلب نموده است .

کولرگازی الجی یکی دیگر از کولرهایی است که مورد توجه خریداران است این کولرگازی در مدل های کم مصرف ارائه شده و کولرهای الجی کره دارای مشخصات و امکانات مشتری پسند زیادی است و دومین پیشنهاد ما به شما خریداران عزیز کولرگازی است .مدل های مختلف و مشهور کولرگازی الجی را میتوانید در سایت مشاهده نمایید .

کولرگازی میتسوبیشی چطور است ؟ یکی دیگر از کولرگازی هایی که مورد پسند قرار گرفته کولرگازی میتسوبیشی است که از نظر قدرت سرمایش و گرمایش توانسته نظرات مثبتی بدست آورد . بازده بالا و مصرف برق پایین از دیگر خصوصیات این کولرگازی است .

در نظر سنجی های انجام گرفته از مشتریان در سالهای اخیر این سه برند کولرگازی بیشترین نظرات مثبت را داشته اند . شما هم میتوانید نظرات و تجربیات خود را در مورد کولرهای گازی با ما در میان بگذارید تا کسانی که قصد خرید کولرگازی دارند با همفکری و  راهنمایی های شما  انتخاب درستی انجام دهند  .

انتخاب کولرگازی بر اساس متراژ

علت چکه کردن آب از پنل کولرگازی چیست ؟

چرا کولرگازی یخ می زند ؟

مشکلات رایج کولرگازی کدامند ؟

علت کاهش خنک کنندگی در کولرگازی چیست ؟ چرا کولر باد گرم میزند ؟

دلیل بوی بد کولرگازی و راههای رفع آن چیست ؟

مقایسه کولرگازی با کولرآبی

مصرف برق کولرگازی اینورتر چقدر است ؟

هفت باور نادرست در مورد کولرگازی

راههای تشخیص کولرگازی اصلی از تقلبی ؟

کولرگازی با مصرف A +++

فروشگاه کولرگازی کم مصرف در بانه

کدام مارک کولرگازی بهتر است ؟

برتری کولرگازی اینورتر دار به کولرگازی معمولی در چیست ؟

تفاوت کولرگازی دی سی اینورتر با کولرگازی اینورتر وی چیست ؟

کانال تلگرام کولرگازی بانه

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS12LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS18LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS30LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS24 LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

قیمت کولرگازی ۱۲ هزار

قیمت کولرگازی ۱۸ هزار

قیمت کولرگازی ۲۴ هزار

قیمت کولرگازی ۳۰ هزار

قیمت کولرگازی ۳۶ هزار

کانال تلگرام کولرگازی بانه

انتخاب کولرگازی بر اساس متراژ

کانال تلگرام کولرگازی بانه

کولرگازی بانه در اینستاگرام

کولرگازی اجنرال اینورتر مدل ASGS30LFCA

توان های موجود در کولرگازی اجنرال مدل ASGS18LFCA :

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS12LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS18LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS30LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS24 LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

حراجی کولرگازی اسپلیت

کولرگازی اسپلیت میتسوبیشی

کولرگازی سامسونگ

کولرگازی اجنرال

کولرگازی الجی

کولرگازی پاناسونیک

کولرگازی گری

۳ کولرگازی موفق و پرفروش بازار ایران

فروش عمده کولرگازی

کولرگازی ارزان تهران

علت یخ زدگی و برفک زدن در کولرگازی اسپلیت

بهترین و جدیدترین کولرگازی اسپلیت

چگونه کولرگازی مناسب بخریم ؟

کولرگازی A + + +

کولرگازی ارزان

راهنمای خرید کولرگازی

 

بهترین کولرگازی کم مصرف بانه مناسب ترین و ارزانترین کولرگازی بانه ارزانترین کولرگازی کم مصرف بانه قویترین کولرگازی کم مصرف بانه مقاوم ترین کولرگازی کم مصرف بانه کم مصرف ترین کولرگازی بانه مناسب ترین کولرگازی بانه مناسب ترین اسپلیت بانه گوگل google ارزان ترین اسپلیت بانه بهترین اسپلیت بانه خرید کولر از بانه قیمت بهترین کولرگازی بانه قیمت مناسب ترین کولرگازی بانه قیمت ارزانترین کولرگازی بانه قیمت قویترین کولرگازی بانه قیمت بهترین مارک کولرگازی بانه قیمت مناسب ترین مارک کولرگازی بانه میخواهم از بانه کولرگازی بخرم برای خرید کولرگازی از بانه چه باید کرد ؟ نحوه خرید کولرگازی از بانه راه خرید کولرگازی از بانه چطور است ؟ چطور میشود از بانه کولرگازی خرید ؟ راه خرید کولرگازی از بانه چیست ؟ چطور باید از بانه کولرگازی خرید ؟ قصد خرید کولرگازی از بانه دارم خرید اینترنتی کولرگازی از بانه لیست قیمت کولرگازی های بانه برای خرید کولر از بانه چه کنم ؟ بهترین مارک کولرگازی اصلی و اینورتر در بانه کدامست ؟