اخبار کولرگازی, بازار کولرگازی, دنیای کولرگازی, راهنمای خرید کولرگازی

هزینه مصرف برق کولرگازی چقدر است ؟

مرجع تخصصی  و راهنمای خرید و نگهداری کولرگازی  ایران

هزینه مصرف برق کولرگازی چقدر است ؟

یکی از رایج ترین سوالات  خریداران کولرگازی  مقدار  و میزان هزینه برق مصرفی  در کولرگازی است اگر شما هم به دنبال خرید کولرگازی هستید و نگران هزینه برق مصرفی کولرگازی هستید بهتر است اکنون از  میزان مصرف برق کولرگازی مطلع شوید و بدانید هزینه مصرف برق  در کولرگازی چقدر است ؟     با سایت تخصصی کولرگازی بانه همراه شوید   مفهوم کیلو وات ساعت روی قبض  خود با واژه کیلو وات ساعت برخورد خواهید کرد یک کیلو وات ساعت در واقع مقدار مصرف یک وسیله برقی 1000  واتی در مدت زمان یک ساعت است . مثلا اگر ما 10 عدد لامپ 100 وات رشته ای را به مدت یک ساعت روشن کنیم یعنی یک کیلو وات ساعت برق مصرف کرده ایم و در اینصورت کنتور برق یک شماره میاندازد  بدین ترتیب اگر یک کولرگازی 2000  وات رانیم ساعت روشن کنیم یک کیلو وات ساعت برق مصرف کرده ایم بنابراین هر شماره ای که کنتور می اندازد یعنی یک کیلو وات ساعت برق مصرف شده است .

هزینه مصرف برق کولرگازی چقدر است ؟

کنتور برق

همانطور  که در تصویر بالا می بینید در کنتور های برق قدیمی مقدار کیلو وات ساعت برق مصرفی بصورت یکسری اعداد روی کنتور  نشان داده میشود و یک صفحه نقره ای رنگ گردان در داخل کنتور هست که در ازای هر 375 دور  که میزند بدین معنی است که شما یک کیلو وات ساعت برق مصرف کرده اید .   محاسبه قبض برق برای کنتور های تک زمانه به کنتورهای برق قدیمی که در شکل مشاهده میکنید اصطلاحا کنتورهای تک زمانه گفته میشود به این دلیل که هیچ زمان سنجی در انها تعبیه نشده است و برق مصرفی در هر ساعتی از شبانه روز که مصرف شده باشد قابل تفکیک نیست یعنی در این کنتورها مشخص نیست که مصرف برق در زمان اوج بار بوده یا ساعت های کم باری . پس در این کنتورها تمام مصرف برق بصورت میان باری محاسبه میشود .

لیست قیمت کولرگازی

هزینه مصرف برق کولرگازی چقدر است ؟

جدول محاسبه قبض برق

همانطور که در قبض بالا مشاهده می کنید مصرف کل دوره طی 56 روز 144 کیلووات ساعت بوده است . پس ما باید عدد 144 را بر 56 تقسیم کنیم و مقدار بدست آمده را در 30 ( تعداد روزهای ماه ) ضرب کنیم تا متوسط مصرف 30  روزه بدست آید  اگر این محاسبات را برای قبض بالا انجام دهیم رقم بدست آمده 77.14   کیلو وات ساعت – در یک ماه – خواهد بود .     روی کولرگازی بر چسبی وجود دارد که مشخصات مصرف برق کولرگازی روی آن درج شده است  یکی از این مشخصات توان مصرفی برق کولرگازی است . بدین ترتیب اگر  هزینه مصرف برق کولرگازی 30 هزار برای مدت 10 ساعت در روز کارکرد را حساب کنیم که در مجموع 300 ساعت در ماه خواهد شد هزینه برق مصرفی کولرگازی حداقل    31200  تومان در ماه خواهد بود . همین محاسبه را میتوان در مورد سایر توان های کولرگازی نیز انجام داد . با توجه به هزینه مصرف برق در کولرگازی همواره توصیه میکنیم هنگام خرید کولرگازی از کولرهایی با رده مصرف  A + + یا   A + + + انتخاب نمایید . همچنین کمپرسور  کم مصرف  روتاری برای اکثر نقاط کشور توصیه میشود . برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با پشتیبانی سایت تخصصی  کولرگازی بانه تماس حاصل فرمایید .

 

هزینه مصرف برق کولرگازی چقدر است ؟

 

لیست قیمت کولرگازی

50 سوال متداول در مورد کولرگازی

قیمت کولرگازی 12 هزار

قیمت کولرگازی 18 هزار

قیمت کولرگازی 24 هزار

قیمت کولرگازی 30 هزار

قیمت کولرگازی 36 هزار

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS12LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS18LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS30LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS24 LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

حراجی کولرگازی اسپلیت

کولرگازی اسپلیت میتسوبیشی کولرگازی سامسونگ کولرگازی اجنرال کولرگازی الجی کولرگازی پاناسونیک کولرگازی گری

3 کولرگازی موفق و پرفروش بازار ایران

فروش عمده کولرگازی

کولرگازی ارزان تهران

علت یخ زدگی و برفک زدن در کولرگازی اسپلیت

بهترین و جدیدترین کولرگازی اسپلیت چگونه کولرگازی مناسب بخریم ؟ کولرگازی A + + +

کولرگازی ارزان

راهنمای خرید کولرگازی

خود آموز عیب یابی در کولرگازی

اجزای تشکیل دهنده کولرگازی و نحوه کارکرد هر کدام

 کولرگازی الجی

کولرگازی ارزان جنرال GENERAL ” کلیک کنید “

فروشگاه کولرگازی بانه

 مقدار مصرف برق  کولرگازی چقدر است ؟

میزان مصرف برق در کولرگازی چقدر است ؟