مقایسه کولر گازی

مقایسه کولر گازی جنرال گلد با گری

کولر گازی

کولر گازی گری بهتره یا جنرال گلد ؟

کولر گازی جنرال گلد  امروزه پرفروش ترین کولر گازی در بازار ایران است . برند جنرال گلد با تنوع محصول بالا و قیمت های مناسب و همچنین کیفیت مقبول انتخاب اول در میان بیشتر مشتریان کولر گازی در ایران است . جنرال گلد با ارایه مدل های مختلف و متفاوت مناسب مناطق گوناگون و مدل های اینورتر دار و کم مصرف با قیمت مناسب  توانسته سایر برند های بازار را از پیش رو بردارد

معرفی بهترین مدل های برند : 

 کولر گازی جنرال گلد GENERAL GOLD   :

 کولر گازی جنرال  گلد  مدل پلاتینیوم 

پیشنهاد ویژه : کولرگازی 12 هزار جنرال گلد +مشخصات کامل و قیمت

 کولر گازی جنرال گلد  مدل تیتانیوم اینورتر دار 

 کولر گازی جنرال گلد   مدل ویتالی 

 کولر گازی جنرال گلد  مدل پورشه

 کولر گازی جنرال گلد  مدل اکو 

 کولر گازی جنرال گلد  مدل دلتا

کولر گازی گری  این برند با تنوع محصول بالا  بازار های زیادی را فتح نموده و از لحاظ کیفیت و کارایی درجات بالایی را کسب کرده است . برند گری به جرات یکی از بزرگترین سازندگان کولر گازی در جهان میباشد . کولر گازی گری امروزه در بازار برای هر سلیقه ای کولر های مورد نیاز را تولید و عرضه نموده است و مورد توجه مشتریان قرار دارد.

گری الکتریک (به انگلیسی: Gree Electric) یک شرکت تولیدکننده لوازم خانگی چینی چندملیتی است که مقر آن در شهر جوهای، استان گوانگدونگ چین مستقر است. این شرکت بزرگترین تولیدکننده تهویه مطبوع مسکونی در جهان است. و به‌طور کلی دو نوع تهویه هوا را ارائه می‌دهد: تهویه مطبوع خانگی و تهویه مطبوع تجاری. این شرکت همچنین تولیدکننده پنکه برقی، آب سردکن، بخاری، اجاق گاز، دستگاه تصفیه هوا، کتری آب، رطوبت‌ساز و اجاق گازهای القایی و محصولات دیگر می‌باشد. محصولات خود را در چین و خارج از کشور با نام تجاری گری توزیع می‌کند.

معرفی بهترین مدل های برند کولر گازی گری GREE :

بهترین مدل های کولر گازی گری : 

کولر گازی گری سری GWH اینورتر 

پیشنهاد ویژه : کولرگازی اینورتر گری + مشخصات کامل

 

کولر گازی اینورتر گری 24000

کولر گازی گری سری GWH 

کولر گازی گری مدل اسفورماتیک

کولر گازی گری مدل لومو

کولر گازی گری مدل اکسنت

مقایسه کولر گازی جنرال گلد و گری

جنرال گلد و گری دو برند محبوب و پرفروش کولر گازی در بازار ایران هستند. هر دو برند دارای مدل های متنوعی در ظرفیت های مختلف هستند و از کیفیت ساخت و عملکرد خوبی برخوردارند.

در ادامه به مقایسه کولر گازی جنرال گلد و گری در چند فاکتور مهم می پردازیم:

کیفیت ساخت

کولر گازی جنرال گلد و گری از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند و از مواد و قطعات باکیفیت ساخته شده اند. هر دو برند دارای گارانتی طولانی مدت هستند که نشان دهنده اعتماد به کیفیت محصولات آنها است.

عملکرد

کولر گازی جنرال گلد و گری عملکرد مناسبی دارند و می توانند فضای داخلی را به سرعت و به طور موثر خنک کنند. هر دو برند دارای ویژگی های پیشرفته ای مانند اینورتر، فن هوشمند و فیلترهای تصفیه هوا هستند که باعث بهبود عملکرد آنها می شود.

مصرف انرژی

کولر گازی جنرال گلد و گری از نظر مصرف انرژی در کلاس A قرار دارند. این بدان معناست که این کولر گازی ها از مصرف انرژی بهینه برخوردار هستند و می توانند با مصرف برق کمتر، هوای بیشتری را خنک کنند.

قیمت

قیمت کولر گازی جنرال گلد و گری در یک بازه قیمتی مشابه قرار دارد. این بدان معناست که این دو برند از نظر قیمتی رقابتی هستند.

نتیجه گیری

کولر گازی جنرال گلد و گری هر دو از برندهای محبوب و پرفروش کولر گازی در بازار ایران هستند. هر دو برند دارای کیفیت ساخت و عملکرد خوبی هستند و از مصرف انرژی بهینه برخوردارند. انتخاب بین این دو برند به عوامل مختلفی مانند بودجه، نیاز و سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

در ادامه به بررسی برخی از مزایا و معایب کولر گازی جنرال گلد و گری می پردازیم:

مزایا و معایب کولر گازی جنرال گلد

مزایا:

 • کیفیت ساخت بالا
 • عملکرد مناسب
 • مصرف انرژی بهینه
 • تنوع مدل ها
 • قیمت مناسب

معایب:

 • برخی از مدل ها صدای زیادی تولید می کنند

مزایا و معایب کولر گازی گری

مزایا:

 • کیفیت ساخت بالا
 • عملکرد مناسب
 • مصرف انرژی بهینه
 • تنوع مدل ها
 • قیمت مناسب

معایب:

 • برخی از مدل ها صدای زیادی تولید می کنند

در نهایت، می توان گفت که کولر گازی جنرال گلد و گری هر دو گزینه های مناسبی برای خرید هستند. انتخاب بین این دو برند به عوامل مختلفی مانند بودجه، نیاز و سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

تفاوت های کلیدی بین کولر گازی جنرال گلد و گری

در ادامه به بررسی برخی از تفاوت های کلیدی بین کولر گازی جنرال گلد و گری می پردازیم:

 • سابقه برند: جنرال گلد یک شرکت ترکیه ای است که در سال 1995 تاسیس شد. گری نیز یک شرکت چینی است که در سال 1988 تاسیس شد. بنابراین، جنرال گلد از نظر سابقه برند قدمت کمتری دارد.
 • کیفیت ساخت: هر دو برند از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند. با این حال، برخی از افراد معتقدند که کیفیت ساخت کولر گازی جنرال گلد کمی بالاتر از گری است.
 • تنوع مدل ها: گری تنوع مدل های بیشتری نسبت به جنرال گلد دارد. این بدان معناست که شما می توانید کولر گازی گری را با توجه به نیاز و بودجه خود انتخاب کنید.
 • قیمت: قیمت کولر گازی جنرال گلد و گری در یک بازه قیمتی مشابه قرار دارد. با این حال، برخی از مدل های جنرال گلد کمی ارزان تر از گری هستند.

در نهایت، انتخاب بین کولر گازی جنرال گلد و گری به عوامل مختلفی مانند بودجه، نیاز و سلیقه شخصی شما بستگی دارد. اگر به دنبال یک کولر گازی با سابقه برند کمتر و کیفیت ساخت بالاتر هستید، جنرال گلد گزینه مناسبی برای شما است. اگر به دنبال یک کولر گازی با تنوع مدل های زیاد و قیمت مناسب هستید، گری گزینه مناسبی برای شما است.

کولر گازی جنرال گلد نسبت به عملکرد مطلوبش دارای قیمت ارزانتری  از کولرگازی گری می باشد ولی در مقایسه با کولرگازی گری از کیفیت پایین تری برخوردار است. موتور کولر گازی گری مناسب مناطق T1 و T3 می باشد ولی کولر گازی جنرال گلد  در دمای بالای 45 درجه کارکردی بسیار عالی داشته است و با همه شرایط جغرافیایی سازگار است علیرغم این تفاوت ها هر دو برند دارای مدل های مختلف هستند که مقایسه بین انها ممکن است بر حسب مدل های موجود  کمی متفاوت باشد .

کولر گازی جنرال گلد 30000 مدل اکو +مشخصات کامل +قیمت روز

کولر گازی جنرال گلد 30000 مدل ویتالی +مشخصات کامل +قیمت روز

کولر گازی جنرال گلد 24000 مدل تیتانیوم اینورتر +مشخصات کامل +قیمت روز

کولر گازی جنرال گلد 30000 مدل تیتانیوم اینورتر +مشخصات کامل +قیمت روز

کولر گازی جنرال گلد 12000 مدل پلاتینیوم +مشخصات کامل +قیمت روز

لیست قیمت روز انواع  کولر گازی