مقایسه کولر گازی

مقایسه کولر گازی اجنرال با جنرال گلد

قیمت کولر گازی جنرال 24000 در بانه

کولر گازی اجنرال بهتره یا جنرال گلد ؟

 

مقایسه برند 

کولر گازی اجنرال از قدیمی ترین برند های شناخته شده در کشور است این برند با موتور کاوازاکی ژاپنی که در تایلند مونتاژ میشود بازار های زیادی را فتح نموده و از لحاظ کیفیت و کارایی درجات بالایی را کسب نمود . برند اجنرال به جرات یکی از بزرگترین سازندگان کولر گازی در جهان میباشد . کولر گازی اجنرال اصلی امروزه در بازار ایران کمیاب و اجنرال های موجود تحت عنوان اجنرال سفارشی وجود دارد که تماما ساخت کشور چین میباشد .

کولر گازی جنرال گلد  امروزه پرفروش ترین کولر گازی در بازار ایران است . برند جنرال گلد با تنوع محصول بالا و قیمت های مناسب و همچنین کیفیت مقبول انتخاب اول در میان بیشتر مشتریان کولر گازی در ایران است . جنرال گلد با ارایه مدل های مختلف و متفاوت مناسب مناطق گوناگون و مدل های اینورتر دار و کم مصرف با قیمت مناسب  توانسته سایر برند های بازار را از پیش رو بردارد

معرفی بهترین مدل های برند : 

 کولر گازی جنرال گلد GENERAL GOLD   :

 کولر گازی جنرال  گلد  مدل پلاتینیوم   

 کولر گازی جنرال گلد  مدل تیتانیوم اینورتر دار 

 کولر گازی جنرال گلد   مدل ویتالی 

 کولر گازی جنرال گلد  مدل پورشه

 کولر گازی جنرال گلد  مدل اکو 

 کولر گازی جنرال گلد  مدل دلتا

 

کولر گازی اجنرال : 

کولر گازی اجنرال سری  ASGSLFCA اینورتر

کولر گازی اجنرال سری  ASGSLFCZ

کولر گازی اجنرال سری AOG

 

تفاوت های کولر گازی اجنرال و جنرال گلد

کولر گازی جنرال گلد با کمپرسور های برند های ژاپنی کولر های مناسبی را روانه بازار کرده است همچنین متریال پنل و کمپرسور از کیفیت بالایی برخوردار است . کولر گازی اجنرال مونتاژ تایلند دارای پنل نسبتا بزرگتر و کیفیت خوب است البته کولرگازی اجنرال اصلی از لحاظ کیفیت قطعات نیز در حد بالایی قرار دارد.

مقایسه قیمت و امکانات

کولر گازی جنرال گلد از لحاظ قیمت بسیار مناسب تر از سایر برند های موجود در بازار است و قیمت پایین و مناسب یکی از نقاط قوت کولر گازی جنرال گلد محسوب میشود . علیرغم اینکه جنرال گلد تقریبا همه امکانات لازم برای یک کولر گازی را دارد از قیمت مناسبی هم برخوردار است

مقایسه از نظر کیفیت ساخت و استانداردهای جهانی 

از نظر دوام و عمر مفید اجنرال اصلی و جنرال گلد بسیار نزدیک به یکدیگر هستند با اینکه کولر گازی اجنرال اصلی با توجه به سابقه طولانی عمر قطعات بالایی دارد کولر گازی جنرال گلد نیز در محصولات متنوع خود کیفیت ساخت بالا و عمر قطعات طولانی را ارائه داده است .

تفاوت کولر گازی اجنرال و کولر گازی جنرال گلد از لحاظ میزان مصرف برق

از معایب بارز کولر های  گازی اجنرال  می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کولر های گازی اجنرال نسبت به کولر های گازی جنرال گلد از مصرف انرژی بسیار بالایی برخوردار هستند. چرا که گاز مصرفی اجنرال متفاوت تر از کولر گازی جنرال گلد است. کولر گازی جنرال گلد از گاز 410 سبک استفاده می کند که مصرف انرژی را پایین میآورد .

نتیجه مقایسه کولر گازی اجنرال با کولر گازی جنرال گلد :

اگر بخواهیم به صرفه خرید خود را انجام دهیم کولر گازی جنرال گلد بهترین انتخاب است. همچنین بهتر است بدانیم کولر های گازی جنرال گلد از قیمت مناسب نسبت به کولر گازی اجنرال برخوردار است. پس در نتیجه :

کولر گازی جنرال گلد  نسبت به عملکرد مطلوبش دارای قیمت ارزانتری می باشد ولی در مقایسه با اجنرال اصلی  از کیفیت پایین تری برخوردار است. موتور کولر گازی اجنرال اصلی  مناسب مناطق T1 و T3 می باشد ولی کولر گازی جنرال گلد در دمای بالای 45 درجه کارکردی بسیار عالی داشته است و با همه شرایط جغرافیایی سازگار است.

 

کولر گازی جنرال

کولر گازی ال جی

کولر گازی پرتابل 

کولر گازی ایستاده

 

بازگشت به لیست