مقایسه کولر گازی

مقایسه کولر گازی اجنرال با جنرال گلد

قیمت کولر گازی جنرال 24000 در بانه

کولر گازی اجنرال بهتره یا جنرال گلد ؟

 کدامیک کیفیت و امکانات بهتری دارد ؟ اجنرال خوبه یا جنرال گلد ؟

مقایسه برند 

کولر گازی اجنرال از قدیمی ترین برند های شناخته شده در کشور است این برند با موتور کاوازاکی ژاپنی که در تایلند مونتاژ میشود بازار های زیادی را فتح نموده و از لحاظ کیفیت و کارایی درجات بالایی را کسب نمود . برند اجنرال به جرات یکی از بزرگترین سازندگان کولر گازی در جهان میباشد . کولر گازی اجنرال اصلی امروزه در بازار ایران کمیاب و اجنرال های موجود تحت عنوان اجنرال سفارشی وجود دارد که تماما ساخت کشور چین میباشد .

کولر گازی جنرال گلد  امروزه پرفروش ترین کولر گازی در بازار ایران است . برند جنرال گلد با تنوع محصول بالا و قیمت های مناسب و همچنین کیفیت مقبول انتخاب اول در میان بیشتر مشتریان کولر گازی در ایران است . جنرال گلد با ارایه مدل های مختلف و متفاوت مناسب مناطق گوناگون و مدل های اینورتر دار و کم مصرف با قیمت مناسب  توانسته سایر برند های بازار را از پیش رو بردارد

معرفی بهترین مدل های برند : 

 کولر گازی جنرال گلد GENERAL GOLD   :

 کولر گازی جنرال  گلد  مدل پلاتینیوم : پیشنهاد ما : کولرگازی 12 هزار جنرال گلد +مشخصات کامل و قیمت

 کولر گازی جنرال گلد  مدل تیتانیوم اینورتر دار 

 کولر گازی جنرال گلد   مدل ویتالی 

 کولر گازی جنرال گلد  مدل پورشه

 کولر گازی جنرال گلد  مدل اکو 

 کولر گازی جنرال گلد  مدل دلتا

 

کولر گازی اجنرال : 

کولر گازی اجنرال سری  ASGSLFCA اینورتر

کولر گازی اجنرال سری  ASGSLFCZ

کولر گازی اجنرال سری AOG

 

تفاوت های کولر گازی اجنرال و جنرال گلد

کولر گازی جنرال گلد با کمپرسور های برند های ژاپنی کولر های مناسبی را روانه بازار کرده است همچنین متریال پنل و کمپرسور از کیفیت بالایی برخوردار است . کولر گازی اجنرال مونتاژ تایلند دارای پنل نسبتا بزرگتر و کیفیت خوب است البته کولرگازی اجنرال اصلی از لحاظ کیفیت قطعات نیز در حد بالایی قرار دارد.

مقایسه قیمت و امکانات

کولر گازی جنرال گلد از لحاظ قیمت بسیار مناسب تر از سایر برند های موجود در بازار است و قیمت پایین و مناسب یکی از نقاط قوت کولر گازی جنرال گلد محسوب میشود . علیرغم اینکه جنرال گلد تقریبا همه امکانات لازم برای یک کولر گازی را دارد از قیمت مناسبی هم برخوردار است

مقایسه از نظر کیفیت ساخت و استانداردهای جهانی 

از نظر دوام و عمر مفید اجنرال اصلی و جنرال گلد بسیار نزدیک به یکدیگر هستند با اینکه کولر گازی اجنرال اصلی با توجه به سابقه طولانی عمر قطعات بالایی دارد کولر گازی جنرال گلد نیز در محصولات متنوع خود کیفیت ساخت بالا و عمر قطعات طولانی را ارائه داده است .

تفاوت کولر گازی اجنرال و کولر گازی جنرال گلد از لحاظ میزان مصرف برق

از معایب بارز کولر های  گازی اجنرال  می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کولر های گازی اجنرال نسبت به کولر های گازی جنرال گلد از مصرف انرژی بسیار بالایی برخوردار هستند. چرا که گاز مصرفی اجنرال متفاوت تر از کولر گازی جنرال گلد است. کولر گازی جنرال گلد از گاز 410 سبک استفاده می کند که مصرف انرژی را پایین میآورد .

نتیجه مقایسه کولر گازی اجنرال با کولر گازی جنرال گلد :

اگر بخواهیم به صرفه خرید خود را انجام دهیم کولر گازی جنرال گلد بهترین انتخاب است. همچنین بهتر است بدانیم کولر های گازی جنرال گلد از قیمت مناسب نسبت به کولر گازی اجنرال برخوردار است. پس در نتیجه :

کولر گازی جنرال گلد  نسبت به عملکرد مطلوبش دارای قیمت ارزانتری می باشد ولی در مقایسه با اجنرال اصلی  از کیفیت پایین تری برخوردار است. موتور کولر گازی اجنرال اصلی  مناسب مناطق T1 و T3 می باشد ولی کولر گازی جنرال گلد در دمای بالای 45 درجه کارکردی بسیار عالی داشته است و با همه شرایط جغرافیایی سازگار است.

کولر گازی اجنرال و جنرال گلد دو برند محبوب کولر گازی در بازار ایران هستند. هر دو برند محصولات با کیفیت و با ویژگی‌های متنوعی را ارائه می‌دهند.

اجنرال یک برند ژاپنی است که در سال 1932 تاسیس شد. اجنرال یکی از پیشگامان تولید کولر گازی در جهان است و محصولات خود را به بیش از 100 کشور جهان صادر می‌کند.

جنرال گلد یک برند چینی است که در سال 2008 تاسیس شد. جنرال گلد محصولات خود را با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا تولید می‌کند و به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از برندهای محبوب کولر گازی در ایران است.

مقایسه ویژگی‌های کولر گازی اجنرال و جنرال گلد

در ادامه به مقایسه ویژگی‌های کولر گازی اجنرال و جنرال گلد می‌پردازیم:

ظرفیت

اجنرال و جنرال گلد محصولات خود را در ظرفیت‌های مختلف از 9000 تا 60000 BTU تولید می‌کنند. بنابراین، می‌توانید کولر گازی مناسب با فضای خود را از هر دو برند پیدا کنید.

نوع کمپرسور

اجنرال و جنرال گلد هر دو از کمپرسورهای دور ثابت و اینورتر در محصولات خود استفاده می‌کنند. کمپرسورهای اینورتر راندمان انرژی بالاتری دارند و مصرف برق کمتری دارند.

برچسب انرژی

اجنرال و جنرال گلد هر دو محصولات خود را با برچسب انرژی A یا بالاتر تولید می‌کنند. این نشان دهنده آن است که محصولات این دو برند دارای راندمان انرژی بالایی هستند.

قابلیت‌ها

اجنرال و جنرال گلد هر دو محصولات خود را با قابلیت‌های مختلفی مانند فیلتراسیون هوا، حالت خواب، و تایمر تولید می‌کنند. این قابلیت‌ها می‌توانند کارایی و راحتی شما را افزایش دهند.

قیمت

اجنرال و جنرال گلد هر دو محصولات با کیفیتی را ارائه می‌دهند. با این حال، محصولات اجنرال معمولاً گران‌تر از محصولات جنرال گلد هستند.

نتیجه‌گیری

اجنرال و جنرال گلد هر دو برند محبوب کولر گازی هستند که محصولات با کیفیتی را ارائه می‌دهند. انتخاب بین این دو برند به عوامل مختلفی مانند بودجه، نیاز، و ترجیحات شما بستگی دارد.

اگر به دنبال کولر گازی با کیفیت بالا و راندمان انرژی بالا هستید، اجنرال گزینه مناسبی است. با این حال، اگر به دنبال کولر گازی با قیمت مناسب‌تر هستید، جنرال گلد گزینه مناسبی است.

مقایسه کلی

ویژگی اجنرال جنرال گلد
کشور سازنده ژاپن چین
سال تاسیس 1932 2008
سابقه 90 سال 14 سال
کیفیت ساخت بالا بالا
راندمان انرژی بالا بالا
قیمت بالاتر پایین‌تر
تنوع محصولات بالا بالا
خدمات پس از فروش خوب خوب

تفاوت‌های کلیدی

اجنرال و جنرال گلد هر دو برند محبوب کولر گازی هستند که محصولات با کیفیتی را ارائه می‌دهند. با این حال، برخی تفاوت‌های کلیدی بین این دو برند وجود دارد که می‌تواند در انتخاب شما تأثیرگذار باشد.

اجنرال

 • برند ژاپنی با سابقه 90 ساله
 • کیفیت ساخت بالا
 • راندمان انرژی بالا
 • قیمت بالاتر
 • تنوع محصولات بالا
 • خدمات پس از فروش خوب

جنرال گلد

 • برند چینی با سابقه 14 ساله
 • کیفیت ساخت بالا
 • راندمان انرژی بالا
 • قیمت پایین‌تر
 • تنوع محصولات بالا
 • خدمات پس از فروش خوب

کولر گازی جنرال

کولر گازی ال جی

کولر گازی پرتابل 

کولر گازی ایستاده