کولرگازی پرتابل

قیمت کولر گازی پرتابل در گناوه

کول گازی پرتابل بانه

ارزانترین قیمت کولر گازی پرتابل (قابل حمل ) در بندر گناوه

قیمت کولر گازی پرتابل ایوولی 9000  در گناوه

قیمت کولر گازی پرتابل ایوولی 12000 درگناوهقیمت کولر گازی پرتابل در گناوه

قیمت کولر گازی پرتابل ایوولی 18000 در گناوه 

 

قیمت کولر گازی پرتابل گری  9000 در گناوه 

قیمت کولر گازی پرتابل گری  12000 در گناوه

قیمت کولر گازی پرتابل گری  18000 در گناوه

لیست قیمت کولر گازی پرتابل در گناوه

کولر گازی پرتابل مدل 2022

سوالات کلی در مورد کولر گازی پرتابل

1. کولر گازی پرتابل چیست؟

کولر گازی پرتابل نوعی کولر گازی متحرک با قابلیت جابه جایی و حمل و نقل است. برخلاف کولر گازی های پنجره ای ، دیواری یا داکتی ، کولر گازی های قابل حمل نیازی به نصب دائمی ندارند. معمولاً این کولر گازی ها دارای چرخ های کاستور برای قابلیت حمل آسان هستند ، وزن نسبتاً کمی دارند و به طور کلی دارای قد حدود 70 تا 90 سانتیمتر می باشند .

2. آیا همه کولرهای گازی پرتابل باید خروجی هوا داشته باشند؟

پاسخ بله است. دقیقاً مانند هر سیستم تهویه مطبوع ، کلیه کولر گازی های قابل حمل باید به شکلی یا مسیری تهویه شوند. کولرهای گازی قابل حمل هوای گرم را به داخل می آورند ، آن را خنک می کنند و هوای خنک شده را از جلوی دستگاه خارج و هوای گرم و رطوبت باقیمانده را از پشت کولر گازی خارج می کنند. این هوا و رطوبت گرم باید از اتاقی که در حال حاضر خنک می کنید خارج شود. آسانترین و محبوب ترین راه برای تخلیه کولر گازی پرتابل از طریق یک پنجره یا در نزدیک کولر می باشد، به همین دلیل هرکدام از کولرهای گازی قابل حمل شامل یک کیت پنجره با کاربرد آسان است.

3. رطوبت خارج شده از هوا چه اتفاقی می افتد؟

از آنجا که کولرهای گازی پرتابل، رطوبت و همچنین گرما را از هوا خارج می کنند ، بسیاری از مردم نگران این هستند که آب و رطوبت کجا می رود.  کولر گازی های پرتابل دارای فناوری خود تبخیری هستند. این فناوری ابتکاری به صورت داخلی رطوبت جمع آوری شده را تبخیر می کند و سپس آن را از پشت دستگاه خارج می کند. در آب و هوای بسیار مرطوب ، ممکن است مقداری آب در مخزنی واقع در داخل دستگاه جمع شود. در این حالت ، می توانید هنگام پر شدن مخزن به صورت دستی تخلیه کنید یا از پمپ تخلیه استفاده کنید. به دلیل پیشرفت های اخیر در فناوری تهویه مطبوع قابل حمل ، نیاز به تخلیه به طور فزاینده ای بسیار نادر است.

4- کولر گازی پرتابل چه میزان سر و صدا دارند؟

به دلیل تفاوت در اولویت های افراد ، این سوال می تواند یک سوال با پاسخ سخت باشد. از آنجا که کولرهای گازی پرتابل هم شامل کمپرسور و هم فن هستند ، صدای آنها شبیه به کولر گازی پنجره ای است که اکثر ما در زمانی آن را شنیده ایم.  به درجه دسیبل  (سطح dB) توجه کنید که در قسمت کناری مشخصات محصول قرار دارد. بیشتر دستگاهها صدایی بین 40 تا 50 دسی بل که همان میزان نویز در یک مکالمه عادی است دارند.

5- هنگام خرید کولر گازی پرتابل ، چه عواملی را باید در نظر بگیرم؟

BTU و اندازه اتاق  – BTU در کولر گازی پرتابل به شما می گوید که قدرت دستگاه چقدر است. این به طور مستقیم بر اندازه اتاق و سرعت خنک کردن دستگاه تأثیر می گذارد. هرچه BTU بالاتر باشد ، منطقه بیشتری توسط کولر گازی پرتابل می تواند به طور موثر خنک شود.

6. آیا کولرهای گازی پرتابل به هیچگونه مکان برق غیرمعمولی نیاز ندارند؟

تمام کولر گازی های پرتابل  با ولتاژ 220 ولت / 50 هرتز کار می کنند. این ولتاژ استاندارد خانگی است. این دستگاهها دارای یک دو شاخه برای اتصال مستقیم به پریز هستند.

7. آیا کولرهای گازی قابل حمل از نظر مصرف انرژی کارآمد هستند؟

باید به بررسی میزان بهره وری انرژی (EER) کولر پرتابل خریداری شده بپردازید. هرچه EER بالاتر باشد ، کولر گازی قابل حمل از نظر مصرف انرژی مناسب تر است. همچنین ، با خنک سازی مناطق کوچکتر ، کولر گازی قابل حمل در صورت استفاده کمتر به طور قابل توجهی هزینه انرژی شما را کاهش می دهد .

8. شلنگ اگزوز که کولر گازی پرتابل به همراه دارد چقدر طول دارد؟

طول شلنگ های اگزوز بسته به مدل متفاوت است ، اما به طور کلی طول آنها 4-7 فوت است. آنها از یک پلاستیک مقاوم در برابر دما و تقویت شده با فلز ساخته شده اند.

9. آیا می توانم هوای کولر گازی را از دریچه بخاری خارج کنم؟

به طور کلی ، این کار توسط سازنده توصیه نمی شود ، به خصوص اگر قطر شلنگ هواکش از قطر دریچه بخاری بیشتر باشد ولی گاهی می تواند بهترین گزینه باشد. بعضی از دستگاهها شلنگ های تخلیه با قطر کمتری دارند و ممکن است این واحدها از دریچه راحتتر از دریچه بخاری خارج شوند. با این حال ، نباید از خروجی های دارای فلپ فنری یک طرفه استفاده کرد زیرا کمپرسور آنقدر قوی نیست که بتواند این فلپ ها را باز کند. در صورت نیاز به پوشاندن دهانه خارجی دریچه ، توصیه می کنیم از صفحه بسیار سبک کاغذی استفاده کنید.

10. آیا می توانم از کولر گازی پرتابل برای خنک سازی اتاق سرور استفاده کنم؟

این کار یک استفاده عالی برای کولر گازی پرتابل است. حتی با وجود دستگاههای تهویه هوای مرکزی ، اتاق های سرور رایانه نیاز به خنک کننده قوی تری نسبت به سایر قسمتهای ساختمان دارند. یک سیستم پرتابل قابل حمل  برای تقویت سرمایش در اتاق سرور به خوبی کار می کند .

 

نحوه سفارش/مراحل خرید کولر گازی  از بانه :

1 . تماس تلفنی با مرکز خرید کولربانه و انتخاب” توان” کولرگازی ( 09182872400) رحمانی (مشاوره رایگان)

 2 . واریز بیعانه توسط مشتری و ثبت سفارش توسط شرکت – ارسال کالا و صدور کارت گارانتی توسط شرکت(گارانتی رایگان)

3  . تحویل کالا و دریافت الباقی وجه

4  . نصب  توسط نصاب شرکت و شروع گارانتی 5 ساله

منتظر تماس شما عزیزان هستیم ….. ثبت سفارش : 09182872400

ارزانترین قیمت کولر گازی پرتابل در گناوه

برای نصب  و گارانتی  در سراسر ایران :

کارت گارانتی همراه کولر گازی می باشد  با شماره تلفن شرکت گارانتی تماس می گیرید شماره کارت را میخوانید و نصاب شهرشما معرفی میشود .

کولر گارانتی حمل و نقل و گارانتی تعویض دارد و تا نصب سالم و کارکرد صحیح قابل تعویض میباشداگر هنگام نصب در کولر ایرادی مشاهده شد رفع شده و در صورت نیاز تعویض خواهد شد (تست سلامت کولرگازی بعد از نصب و راه اندازی ).

همچنین 5 سال گارانتی طبق مفاد مندرج در برگ گارانتی است.

 

 

محاسبه توان کولرگازی بر حسب متراژ مکان :

متراژ   10   الی   35   متر         ظرفیت  توان    12  هزار  بی تی یو

متراژ   35  الی  55   متر          ظرفیت  توان     18  هزار  بی تی یو

متراژ   55  الی   90   متر         ظرفیت  توان     24  هزار  بی تی یو

متراژ   90   الی   120   متر     ظرفیت  توان      30  هزار  بی تی یو

متراژ   120   الی   160 متر      ظرفیت  توان     36  هزار  بی تی یو

چنانچه فضای مورد نظر آفتاب‌گیر باشد به ظرفیت‌های مندرج در جدول بالا، ۱۰ درصد اضافه می‌گردد و اگر فضای مورد نظر سایه باشد،۱۰ درصد از ظرفیت مذکور کم خواهد شد و چنانچه کولر صرفا برای آشپزخانه بکار می‌رود، می‌توان از یک رده بالاتر استفاده کرد

کولرگازی بانه در اینستاگرام
برند های کولرگازی بانه
علت سوختن کمپرسور کولرگازی چیست ؟
هزینه برق کولرگازی چقدر است ؟
انتخاب کولرگازی بر اساس متراژ