قیمت کولرگازی گناوه, گناوه

قیمت و مشخصات کولرگازی گری S4matic در گناوه

قیمت و مشخصات کولرگازی گری S4matic در گناوه

مشخصات کولر گازی گری s4 matic

سری اس فور ماتیک | S4’MATIC

محصول 2021 شرکت گری
کمپرسور بزرگ سرد و گرم
قابلیت نصب بر روی دیوار
قابلیت سرمایش و گرمایش
گرید مصرف انرژی A
گاز R410a

هدایت و پرتاب باد در 4 طرف
پرتاب باد بیشتر از 18 متر
عملکرد بی نقص و کم صدا
همراه با گارانتی اصل

تحویل درب منزل

قیمت و مشخصات کولرگازی گری S4matic در گناوه

قیمت کولر گازی گری s4 matic

قیمت کولر گازی گری s4 matic : کولرگازی  اس فورماتیک از تازەترین مدل های طراحی و تولید شدەی کمپانی سازندەی گری در سال 2021 است کا بە بازار عرضە شد .شرکت سازندەی محصولات گری در طراحی و تولید مجموعەی تازە ی خود تمام سعی و تلاش خود را بە کار گرفتە تا جدا از کیفیت کاری محصول شکل و ظاهری با جدیدترین نوع طراحی در اختیار کاربر قرار دهد بە طوری کە محصول شیک و کاربرپسندی باشد تا با طراحی پنل داخلی بە شکل مستطیل و رنگ آمیری به رنگ سفید روشن و براق خیلی شیک و سادە با دریچه های قابل تنظیم، نگاه هر خریداری را بە سمت خود معطوف کند.

 کولر گازی گری s4 matic

سازندەگان محصولات شرکت گری کولرگازی بی نظیر از نظر شکل و ظاهر بدنە و نیز با عملکردی بی مثال و باکیفیت تمام و قیمت خیلی مناسب بە مشتریان خود ارائە دادە است کە قابلیت های متمایزش ان را از سایر مدلهای دیگر برتر نشان میدهد.

وجود صفحەی نمایشی کوچک کە بە طور یکپارچە با بدنەی دستگاه طراحی شده و میزان درجە خنک سازی را بە کاربر نشان میدهد و بە صورتی کە در هنگام خاموش کردن هیچ جلوەای از ان بر روی پنل وجود ندارد و بی هیچ اثری از ان یکدست زیبا و ظریف بە چشم می اید.

کولر گازی گری s4 matic با شکل و طرحی زیبا و چشمگیر و نیز هنرمندانه ای که دارد خیلی سادە می تواند زیبایی بخش منزل شما باشد کولر گازی گری اس فورماتیک تشکیل شدە از دو پنل داخلی و خارجی است که پنل خارجی آن در بیرون از ساختمان بوده و بخش داخلی در داخل منزل بر روی دیوار نصب می شود.

شرکت گری در ساخت کولرهای گازی و اسپلیت های خود کمپرسورهای پیستوتی , روتاری و کمپرسورهای دارای کیت اینورتر تعبیە کردە است کمپرسورهای نوع روتاری از پراستفادەترین کمپرسورها در کولرهای گازی هستند.

ارزانترین قیمت کولرگازی گری سری s4matic  اسفورمتیک ( اسفورماتیک) اینورتر سردوگرم توان 12000 در گناوه

ارزانترین قیمت کولرگازی گری سری s4matic  اسفورمتیک ( اسفورماتیک) اینورتر سردوگرم توان 18000در گناوه

ارزانترین قیمت کولرگازی گری سری s4matic  اسفورمتیک ( اسفورماتیک) اینورتر سردوگرم توان 24000در گناوه

ارزانترین قیمت کولرگازی گری سری s4matic  اسفورمتیک ( اسفورماتیک) اینورتر سردوگرم توان 30000در گناوه

ارزانترین قیمت کولرگازی گری سری s4matic  اسفورمتیک ( اسفورماتیک) اینورتر سردوگرم توان 36000در گناوه

 

قیمت و مشخصات کولرگازی گری S4matic در گناوه

 

کمپرسور روتاری و بسیار قدرتمند

شرکت گری با تولید موتور های روتاری این توانایی را داشتە تا استهلاک و نویز کولرهای خود و مصرف انرژی را کاهش دهد. از بارزترین مشخصات قابل توجه کولرهای گازی سری اس فورماتیک گری، بهرمندی از موتور روتاری T1 میباشد.

کولر گازی gree s4 matic

شما به عنوان کاربر می توانید با آرامش خاطر از هوای مطبوع، خنک و تصفیه شده لذت ببرید و هیچ گونه نگرانی در خصوص قبض برق و یا استهلاک دستگاه خود نداشته باشید چرا کە یک موتور روتاری در مقایسە باموتورهای معمولی، جدا از ‌ مصرف کم انرژی در بوجود اوردن سر و صدای کمتر خیلی مناسب عمل میکند و همزمان شدت و سرعت خنک سازی بیشتری برای محیط در پی دارد و به همین خاطر شرکت گری به حدی بە کمپرسورهای خود اطمینان ماندگاری و کیفیتی دارد که آنها را تا 5 سال ضمانت و گارانتی میکند.

کولر گازی s4 matic گری

موتورهای بکار رفتە در این دستگاه کولرگازی های گری برای شرایط اب و هوای معتدل مناسب عمل میکنند می توانید با توجه به وسعت و متراژ محیط مورد استفادە مدل مناسب کولر گری را با مناسب ترین قیمت تهیە و خریداری نمایید و از کیفیت بسیار این محصول رضایت کامل را داشتە باشید.

 

قابلیت سرمایش و گرمایش

کولر گازی ساخت شرکت گری دارای قابلیت گرمایشی و هم قابلیت سرمایشی است در نتیجە برای مناطق معتدل گزینه بسیار مناسبی می باشد.

 

کولر گری مدل s4matic

از ویژگی های منحصربفرد که در این کولر گازی وجود فیلتر آنتی باکتریال است که با وجود آن همواره هوای سالم و تازه بی هیچ نوع باکتری و گرد و غبار در جریان میباشد همچنین این مدل هم در حالت سرمایش و هم در حالت گرمایش، قابلیت پرتاب باد را در چهار جهت مختلف دارد و این نیز از قابلیت های برجستە ی ان است.

شما می توانید این کولر گازی خوش ساخت گری را خریده و در فصل تابستان هوای بسیار خنک کوهستانی را در منزل خود داشتە باشید از دیگر خصوصیات این محصول بی عیب و نقص شرکت گری میتوان بە حالت خواب و تایمر 24ساعتە _قابل شستشو بودن پنل _قابلیت رطوبت زدایی _ تنظیم خودکار جریان هوا _ روشن شدن مجدد به طور خودکار نیز اشاره نمود.

گاز مبرد R410

مبرد R22 در قیاس با R410 از تراکم پذیری بالاتری برخوردار است در گذشتە از مبرد R22در ساخت کولرگازی ها استفادە میشد کیفیت سرمایش مطلوبتری داشت.ولی دربارەی اسیب و صدمەی ان به محیط زیست تولید آن از سال 2002متوقف گردید و R410 جایگزین استفادە از ان شد.

 

خرید کولر گازی گری s4 matic

برتری برجستەی R410 این بودە که کولر های گازی با داشتن مبرد R410 از کندانسور بزرگ تری برخوردار میباشند کە در نتیجه گاز برگشتی از اپراتور وقت مناسبی دارد تا گرمای خود را بیشتر و بهتر به اتمسفر انتقال دهد و به این ترتیب در زمان ورود به کمپرسور انقباض بیشتری داشته کمپرسور با نیروی کمتری شروع به متراکم کردن R410 خواهد کرد.

کمپرسورهایی که گاز مبرد R410 در انها بکار رفتە است بە طور تقریبی کمپرسورهایی با کیفیت بالا قدرت بسیار است بنابرین این کمپرسورها فشار بیشتری از طریق لوله ها در مقایسە با کمپرسورهای با مبرد R22 فشار می آورند در نتیجه می توان گفت که کولرهای گازی دارای مبرد R410 در مقایسه با کولرهای گازی کە مبرد R22،در ان استفادە شدە برق کمتری مصرف می کنند.

کولر گازی گری S 4matic

اگر قصد خریداری کولرگازی با کیفیت و مناسبی را دارید پیشنهاد میکنیم مدلی را انتخاب کنید که در ان از گاز مبرد R410 استفادە شدە باشد که در این میان مدل های S4’MATIC با توجه به قیمت خوب و مناسبی که دارد بهترین گزینه برای شماست.

مشخصات کولر گازی گری s4 matic

 

سری اس فور ماتیک | S4’MATIC

مدل J24H1

محصول 2021 شرکت گری

ساخت چین

قابلیت نصب بر روی دیوار

قابلیت سرمایش و گرمایش

گرید مصرف انرژی A+++

گاز R410a

موتور T1

هدایت و پرتاب باد در 4 طرف

پرتاب باد بیشتر از 18 متر

دارای 5 متر لوله مسی

عملکرد بی نقص و کم صدا

دارای ریموت کنترل

کیفیت بالا

قیمت مناسب

تحویل درب منزل

همراه با گارانتی اصل

 

 

ارزانترین  قیمت کولرگازی موتور سنگین پیستونی در گناوه

 

انتخاب کولرگازی بر اساس متراژ

علت چکه کردن آب از پنل کولرگازی چیست ؟

چرا کولرگازی یخ می زند ؟

مشکلات رایج کولرگازی کدامند ؟

علت کاهش خنک کنندگی در کولرگازی چیست ؟ چرا کولر باد گرم میزند ؟

دلیل بوی بد کولرگازی و راههای رفع آن چیست ؟

مقایسه کولرگازی با کولرآبی

مصرف برق کولرگازی اینورتر چقدر است ؟

هفت باور نادرست در مورد کولرگازی

راههای تشخیص کولرگازی اصلی از تقلبی ؟

کولرگازی بانه را در اینستاگرام دنبال نمایید…