راهنمای خرید کولرگازی, شرایط و نحوه خرید کولرگازی از بانه

شرایط و نحوه خرید کولرگازی از بانه

تفاوت کولر گازی اینورتر با کولرگازی معمولی

شرایط و نحوه خرید کولرگازی از بانه

باسلام و وقت بخیر خدمت همه شما هموطنان در سراسر کشور

این مطلب باتوجه به سوالات متداول شما عزیزان در ارتباطات تلفنی و چت انلاین و برای پاسخگویی سریع و موثر برای مشتریان و راهنمایی در انتخاب و خرید  کولرگازی تدوین شده است.

دیگر تفاوتی ندارد که در زمستان  سرد باشیم یا تابستان گرم  ,  کولرهای گازی قادرند دمای خانه ها را  در هر فصلی به شکل مطلوب و دلخواه ما  در بیاورند . شما هم قصد دارید  یک کولرگازی بخرید ؟  در مورد اینکه کدام مارک کولرگازی را بخرید دچار تردید شده اید و یا اینکه میخواهید کولرگازی مناسب  را از طریق جستجو در سایت های اینترنتی بیابید؟

کدام کولرگازی عمر بیشتری دارد  ؟ کدام کولرگازی مقاوم تر است ؟ قیمت کدام کولرگازی مناسب تر است ؟ کدام کولرگازی مصرف برق کمتری دارد  ؟ کدام کولرگازی کمتر صدا دارد ؟ کدام کولرگازی بطور همزمان قیمت مناسب و مصرف کمتری دارد ؟  در پایان این مطلب به جواب پرسش هایتان خواهید رسید .

ابتدا باید بدانیم برخی ویژگی های اساسی در کولرهای گازی میتواند متفاوت باشد . یکی از این ویژگیها قدرت سرمایش  و قدرت گرمایش است . یعنی در حالی که برخی کولرهای گازی قدرت سرمایش بهتری دارند برخی دیگر قدرت گرمایش مناسب تری دارند در عین حال برخی دیگر از  برند های کولرهای گازی هر دو قدرت سرمایش  و گرمایش مناسب تری دارند .(سرمایش  و گرمایش کدام کولرگازی بهتر است ؟)

در مورد سرمایش  و گرمایش باید توجه کنیم که کولرگازی را بیشتر برای کدام کاربرد میخواهیم ؟ در چه جغرافیایی  ( از نظر آب و هوایی )از آن استفاده خواهیم کرد ؟

همانطور که در بالا اشاره شد مهم است که بدانیم کولرگازی را برای استفاده در کجا وچه نوع کاربردی میخواهیم ؟

مکان مورد استفاده چه کاربری  دارد ؟  زمان استفاده از کولرگازی  چقدر است ؟ اینکه در سال چند روز  و در روز چند ساعت از کولرگازی استفاده می کنیم جزو فاکتورهای مهم در انتخاب کولرگازی است .

اگر از کولرگازی به مقدار  کم استفاده می کنید میتوانید یک برند ارزان بخرید ولی اگر استفاده زیادی از کولرگازی خواهید کرد و از گرمایش  و سرمایش آن انتظار بازده قوی دارید و همزمان بدنبال مصرف برق کمتر و برند های کم مصرف هستید (که بیشتر مردم بدنبال مصرف کمترند )  پس  در اینجا کولرگازی های کم مصرف را همراه با قیمت هایشان برای شما لیست میکنیم . ممکن است که قیمت چنین کولرهایی بنظر بالا برسد ولی فراموش نکنید که این کولرگازی ها  کولرهایی  هستند که  هم  قدرت و بازدهی بالا دارند و هم برق کمتری مصرف می کنند .کولرگازی های خیلی ارزان ,  هم قدرت این کولرهای گازی ها را نخواهند داشت  و هم مصرف برق بالایی نشان خواهند داد  .

قبل از انتخاب کولرگازی به چه چیزهایی باید دقت کنیم ؟ در خرید کولرگازی به چه نکاتی باید توجه کنیم ؟

این سوالات را مورد بررسی قرار خواهیم داد .

مهمترین مورد در انتخاب کولرگازی این است که کولری که میخرید از نظر مصرف برق دارای برچسب A  باشد  . ( A +  یا   A++   یا    A +++    )  تا از نظر بازده  و قدرت در حد بالا  و همزمان دارای مصرف برق کمتر باشد .

نباید کولرگازی بزرگتر از حد مورد نیاز بخریم و بی مورد مصرف برق را بالا ببریم . برای اینکار برای سرد کردن یا گرم کردن اتاق یا محل مورد نظر کافی است تا یک حساب کوچک انجام دهیم .برای اینکار در متراژهای کوچک میتوانید با ضرب کردن متراژ اتاق در 500   مقدار توان لازم کولرگازی برای سرمایش  بر حسب بی تی یو  BTU را بدست آورید .

بطور مثال اگر یک سالن 25 متری داریم طبق فرمول زیر عمل میکنیم

بی تی یو  25X 500 = 12.500

پس برای یک سالن 25 متری توان لازم 12500  بی تی یو میباشد . برای توان های بیشتر میتوانید از جدول انتخاب توان مناسب  کولرگازی استفاده نمایید .

انتخاب کولرگازی بر اساس متراژ

کدام مارک کولرگازی بهتر است ؟ کدام مارک مصرف کمتری دارد ؟ کم مصرف ترین کولرگازی کدامست ؟ اینها همچنان سوالات مهمی در انتخاب کولرگازی است .

اولین کولرگازی که به شما پیشنهاد میدهیم کولرگازی اجنرال اینورتر  است .کولرگازی اجنرال اینورتر  بدلیل رده انرژی A  یعنی راندومان بالا و مصرف برق پایین و همچنین مقاومت بالای قطعات و کمپرسور در بالای جدول ما قرار دارد . این کولرگازی همچنین بدلیل قدمت زیاد در بازار ایران و آشنایی کامل  نصاب ها با قطعات و سیستم هایش  و همچنین فراوانی قطعات و مرغوبیت آن  , محبوبیت زیادی در بین مصرف کنندگان دارد . کولرگازی اجنرال دارای مدل هایی با رده های کم مصرف  و فوق کم مصرف با برد اینورتر  هست که برحسب نیاز و توان مالی مشتری ارائه شده است . همچنین مدلهای   ارائه شده کولرگازی اجنرال در این سایت مناسب آب و هوا و اقلیم کشور ایران می باشد  .در نهایت  مدل های کولرگازی اجنرال در نظر سنجی ها بیشترین رضایت مشتری را به خود جلب نموده است .

 

کولرگازی الجی یکی دیگر از کولرهایی است که مورد توجه خریداران است این کولرگازی در مدل های کم مصرف ارائه شده و کولرهای الجی کره دارای مشخصات و امکانات مشتری پسند زیادی است و دومین پیشنهاد ما به شما خریداران عزیز کولرگازی است .مدل های مختلف و مشهور کولرگازی الجی را میتوانید در سایت مشاهده نمایید .

کولرگازی میتسوبیشی چطور است ؟ یکی دیگر از کولرگازی هایی که مورد پسند قرار گرفته کولرگازی میتسوبیشی است که از نظر قدرت سرمایش و گرمایش توانسته نظرات مثبتی بدست آورد . بازده بالا و مصرف برق پایین از دیگر خصوصیات این کولرگازی است .

در نظر سنجی های انجام گرفته از مشتریان در سالهای اخیر این سه برند کولرگازی بیشترین نظرات مثبت را داشته اند . شما هم میتوانید نظرات و تجربیات خود را در مورد کولرهای گازی با ما در میان بگذارید تا کسانی که قصد خرید کولرگازی دارند با همفکری و  راهنمایی های شما  انتخاب درستی انجام دهند  .

انتخاب کولرگازی بر اساس متراژ

قیمت مناسب کولرگازی خوب   ونقش تعیین کننده آن :
برای مشتریان و مصرف کنندگان کالا در سراسر جهان قیمت نقش تعیین کننده ای دارد و در عین حال کیفیت کالا و خدمات پس از
فروش نیز در کنار قیمت مناسب لازمه یک انتخاب خوب  و موفق است . بنابراین قیمت دست اول کولرگازی با کیفیت  و ضمانت و
خدمات پشتیبانی  آن مهمترین خواسته خریداران کولرگازی اسپلیت است .

برای نصب رایگان و گارانتی  در سراسر ایران :

کارت گارانتی همراه کولر می باشد  با شماره تلفن شرکت گارانتی تماس می گیرید شماره کارت را میخوانید و نصاب شهرشما معرفی میشه .شرکت گارانتی دهنده نوین سرویس

کولر گارانتی حمل و نقل و گارانتی تعویض دارد و تا نصب سالم و کارکرد صحیح قابل تعویض میباشداگر هنگام نصب در کولر ایرادی مشاهده شد رفع شده و در صورت نیاز تعویض خواهد شد.

همچنین 5 سال گارانتی طبق مفاد مندرج در برگ گارانتی است

شرکت طرف قرار داد : نوین سرویس.

نصب و گارانتی رایگان است 5 متر لوله مسی و کابل برق همراه کولر رایگان است

حمل و ارسال رایگان می باشد

تمامی کولرگازی های  خریداری شده از سایت کولربانه دارای گارانتی حمل و نقل  و گارانتی طلایی تعویض و گارانتی 5 ساله نوین سرویس می باشند

برند های کولرگازی بانه

لیست قیمت کولرگازی

علت سوختن کمپرسور کولرگازی چیست ؟

هزینه برق کولرگازی چقدر است ؟

انتخاب کولرگازی بر اساس متراژ

آشنایی با کولرگازی اجنرال به عنوان مناسب ترین پیشنهاد برای مشتری:

لیست قیمت کولرگازی

کولرگازی اجنرال ساخت کجاست ؟

  1. کولرگازی اجنرال OGENERAL  دارای موتور ژاپنی کاوازاکی و مونتاژ کشور تایلند است. دارا بودن موتور  روتاری سبب شده تا این کولرگازی  از خصوصیاتی همچون  کم مصرف بودن و کم صدا بودن بهره ببرد . کولرگازی اجنرال در  توان های 12000-18000-24000-30000-36000-48000-60000  و مدل 2018 عرضه میشود .در اینجا با سه مدل متفاوت اجنرال آشنا می شویم که از لحاظ کم مصرف بودن و رنج قیمت طبقه بندی شده اند .تفاوت های این سه کولر در زیر به وضوح و بصورت کوتاه و مفید بیان شده است.

 

دارای نمایشگر مخفی

که هنگام روشن بودن نمایان است

لیست قیمت کولرگازی

کولرگازی اجنرال  کم مصرف مدل ASGS12LFCZ

این مدل کولرگازی اجنرال به دلیل قیمت بسیار مناسب و رده مصرف A ++  پر فروش ترین مدل این کولرگازی است .  سیستم اینورتر این کولرگازی  وی اینورتر است INVERTER V. این سیستم از گاز R22 بهره می برد و دارای اینورتر خازنی یا به اصطلاح موتور اینورتر است.از خصوصیات این مدل میتوان به مقاومت بالا در برابر نوسانات برق و کم مصرف بودن اشاره کرد. این مدل همچون سایر کولرهای برند اجنرال از انواع فیلترهای تصفیه وآپشن های ذکر شده بهره مند است و پر فروش ترین مدل برند اجنرال است.

  کولرگازی اجنرال فوق  کم مصرف مدل ASGS12LFCA

این مدل کولرگازی اجنرال از گاز مبرد R410A  و برد بزرگ الکترونیکی اینورتر  بهره میبرد و رده مصرف آن A +++ است . این کولر فوق کم مصرف در بالاترین توان (30 هزار )جریان 6.8  آمپر را نشان میدهد.این مدل در دو تیپ برد بزرگ اینورتر ( در روی کمپرسور ) و خازن دی سی اینورتر داخلی عرضه میشود .

 

تفاوت کولرگازی دی سی اینورتر با کولرگازی اینورتر وی چیست ؟

آیا کولر ارزانتر ندارید؟

کولرگازی وسیله ای برای فراهم اوردن رفاه و آسایش است و کیفیت آن بسیار حائز اهمیت است لذا کولرگازی ارزان  وبی کیفیت به هیچ وجه توصیه نمی شود . از طرفی سایت کولربانه تمامی محصولات کولرگازی  خود را با گارانتی 5 ساله و گارانتی تعویض ارائه میدهد و لذا از فروش کولرگازی بی کیفیت و غیر قابل گارانتی معذور است .

آیا جنرال دارید ؟ جنرال چه تفاوتی با اجنرال دارد؟

کولرگازی جنرال محصول کارخانجات کشور چین است و به دلیل کیفیت پایین توصیه نمی شود و لذا از  فروش آن معذوریم .جنرال مشخصاتی متفاوت  با اجنرال دارد .

اینورتر چیست ؟

اینورتر کاهنده و تنظیم کننده جریان متناوب در کولرگازی برای کاهش  مصرف برق است .شرح کولرگازی اینورتر

توان مورد نظر کولرگازی را چگونه انتخاب کنم؟

برای تعیین ظرفیت کولرگازی میتوانید نوع کاربری محیط و متراژ مکان مورد نظر را به کارشناسان ما اعلام نمایید تا توان مناسب برای مکانتان را محاسبه کنند.

 موتور روتاری چیست؟

روتاری موتور کم مصرف و کم صدا در کولرگازی مخصوص آب و هوای  معتدل است . این کولر برای شهرهای تهران, مشهد, اصفهان ,تبریز مناطق شمالی, مرکزی, شمالغرب و شمال شرق ایران توصیه میشود. این نوع موتور بجز مناطق حاره ای جنوب و شهرهایی همچون اهواز وبندر عباس (که نیاز به کولرگازی با موتور اسکرول یا پیستونی دارند) برای سایر مناطق کشور مناسب میباشد.آشنایی با انواع کمپرسور کولرگازی

 گارانتی چگونه است . نصب چطور انجام میشود ؟

کارت گارانتی همراه کولر برای خریدار ارسال میشود و خریدار  با تماس با شرکت گارانتی و ارائه کد مندرج در کارت تقاضای نصاب میکند .نصاب توسط شرکت معرفی و ارسال شده و نصب رایگان انجام میگیرد. قابل ذکر است  کارت های گارانتی توسط فروشنده از شرکت معتبر خریداری شده است و بطور رایگان در اختیار مشتری قرار میگیرد و شرکت گارانتی در سراسر ایران موظف به اجرای تعهداتش در قبال  فروشنده (کولربانه) و مشتری (خریدار) است .

نحوه ارسال چگونه است و چند روز طول می کشد ؟

ارسال مستقیم از شهر بانه میباشد و بستگی به مسافت شهر ها از یک الی سه روز بطول میانجامد ( تحویل یک روزه در تهران , اصفهان ,تبریز , کرج )

لیست قیمت کولرگازی

نکاتی در مورد نصب رایگان :

نصب رایگان شامل اتصال کمپرسور به پنل داخلی و نصب پنل داخلی در محیط داخل  ,  به همراه 5 متر لوله مسی رایگان و کابل برق است. بطوریکه  دستگاه کولرگازی بطور صحیح و سالم نصب و عملکرد آن مورد تایید قرار گیرد .در صورتیکه هنگام  نصب در کولرگازی ایرادی مشاهده شد کولر تعویض شده و کولر سالم جایگزین میشود (گارانتی تعویض)

پایه بیرونی دیواری  یا زمینی بر حسب مکان تعیین میشود و هزینه آن به عهده مشتری است .طبیعتا سوراخکاری های اضافی و ایاب وذهاب نصاب نیز بر عهده مشتری میباشد.

اگر مکانی قبل از خرید کولرگازی نیاز به کارشناسی داشته باشد هزینه کارشناسی را  مشتری باید پرداخت نماید  ولی اگر بعد از کارشناسی مشتری اقدام به خرید بکند هزینه کارشناسی رایگان محسوب شده و مبلغ پرداخت شده بابت کارشناسی  ,از فاکتور مشتری کسر شده و  این مبلغ به مشتری بازگردانده خواهد شد .(در صورت خرید هزینه ای بابت کارشناسی  دریافت نمیشود )

قبل از خرید یا ثبت سفارش به هیچ وجه نصاب معرفی نمی شود.

نحوه سفارش و خرید چگونه است ؟

  1. مشاوره و انتخاب کولرگازی از طریق تماس تلفنی 09182872400-
  2. مشاوره و انتخاب کولرگازی از طریق چت انلاین ( موجود در سایت )
  3. واریز بیعانه به شماره کارت اعلامی
  4. ثبت سفارش و ارسال از بانه( ثبت تلفنی :  یا ثبت در چت آنلاین)
  5. تحویل درب منزل و پرداخت مابقی وجه و دریافت کارت گارانتی
  6. تماس با تلفن مندرج در کارت گارانتی و اعزام نصاب و نصب رایگان(قبل از دریافت کارت گارانتی نصاب معرفی نمی شود )

نکاتی در مورد واریز بیعانه :

بیعانه مبلغ اندکی از هزینه ارسال کولرگازی است که هنگام ثبت سفارش از طرف مشتری واریز میشود تا کولر از  بانه خارج شده و به شهر مورد نظر ارسال گردد. ارسال کولرگازی  از بانه به شهر مقصد هزینه قابل توجهی میباشد که در صورت برگشت کولر این هزینه دو برابر میشود و با توجه به اینکه هزینه ای بابت ارسال از مشتری دریافت نمی شود در صورت انصراف مشتری کل هزینه به فروشنده تحمیل میشود  لذا مبلغ اندکی ( 100 -200 هزار تومان ) بابت بیعانه از مشتری درخواست میگردد تا سفارش تکمیل شده و کولر   ارسال شود . بنابراین  پس از دریافت بیعانه کولرگازی به آدرس خریدار  ارسال میشود وبدون دریافت بیعانه کولرگازی ارسال نخواهد شد .

هر گونه سوال و مشاوره تعیین توان کولر و استعلام قیمت را بطور آنلاین از ما بخواهید …..کولرگازی ارزان بانه

 

 

بهترین و جدیدترین کولرگازی اسپلیت

چگونه کولرگازی مناسب بخریم ؟

کولرگازی A + + +

در مورد کولرگازی بیشتر بدانیم  :

راهنمای خرید کولرگازی

تست کمپرسور کولرگازی و تشخیص سالم بودن آن

آموزش نحوه شستشوی پنل داخلی کولرگازی

اجزای اصلی تشکیل دهنده کولرگازی کدامند ؟ و کار هرکدام چیست؟

آنچه باید در مورد کولرگازی بدانیم

مزایای فیلتر در کولرگازی اسپلیت

سوالات متداول در مورد کولرگازی اسپلیت ( بیش از پنجاه سوال متداول)

راهنمای نصب کولرگازی ( چهل توصیه مهم در نصب کولرگازی)

آشنایی با انواع کمپرسور کولرگازی

آموزش نحوه شارژ گاز R410A در کولرگازی اینورتر

آموزش نحوه شارژ گاز R22 در کولرگازی

گاز های سرمازا در کولرگازی و نحوه عملکرد آن (مبرد ها)

آشنایی با سیستم اینورتر در کولرگازی

عیب یابی و تعمیر اولیه در کولرگازی ( خود آموز تشخیص و رفع عیب در کولرگازی )

کولرگازی کم مصرف اجنرال برد اینورتر گازR410A

کانال تلگرام کولرگازی بانه

کولرگازی بانه در اینستاگرام

کولرگازی اجنرال اینورتر مدل ASGS30LFCA

توان های موجود در کولرگازی اجنرال مدل ASGS18LFCA :

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS12LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS18LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS30LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS24 LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

حراجی کولرگازی اسپلیت

کولرگازی اسپلیت میتسوبیشی

کولرگازی سامسونگ

کولرگازی اجنرال

کولرگازی الجی

کولرگازی پاناسونیک

کولرگازی گری

تفاوت کولرگازی دی سی اینورتر با کولرگازی اینورتر وی چیست ؟

قیمت کولرگازی 12 هزار

قیمت کولرگازی 18 هزار

قیمت کولرگازی 24 هزار

قیمت کولرگازی 30 هزار

قیمت کولرگازی 36 هزار

لیست قیمت کولرگازی

لیست قیمت کولرگازی

شرایط و نحوه خرید کولرگازی از بانه

نحوه خرید کولرگازی از بانه شرایط خرید کولرگازی از بانه راههای خرید کولرگازی از بانه

بازگشت به لیست

نوشته های مرتبط