کولر گازی

بهترین مارک کولر گازی بانه ای

بهترین مارک کولر گازی بانه ای

بهترین برند کولرگازی بانه ای کدام است ؟

کولرگازی‌ها انواع مختلفی دارند که شامل دیواری، ایستاده و پرتابل می‌باشند. هر کدام از این کولر گازی‌ها استفاده مختلفی برای انواع مکان‌ها دارند. کولرگازی ایستاده برای مکان‌هایی مانند فروشگاه و استادیوم کاربرد زیادی دارد که مساحت بسیار زیادی را باید ساپورت کند. کولرگازی دیواری نیز برای مکان‌هایی مانند مغازه‌های بزرگ و خانه کاربرد دارد که مساحت محیط به نسبت کمتر است. کولرگازی‌های پرتابل نیز برای مکان‌های کوچک کاربرد دارد که نیازی به تغییر دما و هوای زیاد ندارد. البته کولرگازی‌ها انواع دیگری نیز دارند که در مکان‌های مختلف خانه استفاده می‌شوند، اما سه مدل نام برده، بیشترین استفاده را دارند.

کولر گازی چیست؟

کولر گازی وسیله‌ای است که بیشتر آنها سرمایشی هستند. البته برخی از کولر گازی‌ها هستند که به صورت سرمایشی گرمایشی کار می‌کنند که در تمامی فصول استفاده می‌شوند. کولر گازی تهویه مطبوع را بر عهده دارد و با استفاده از سیستمی که برای آن طراحی شده است هوای داخل خانه را تهویه کرده و مطبوع می‌کند.

 

 خرید کولر گازی از بانه

یکی از مزایا کولر گازی ظرفیت بالا در صورت روشن بودن با مدت زمان بالا است که با گذشت چندین ساعت کار کردن، اصلا به موتور  آن فشار نمی‌آید. همچنین تصفیه هوا در کولر گازی انجام می‌شود و آلودگی هوا به کمترین حد خود می‌رسد. فیلتر ضد حساسیت نیز برای کولر گازی تعبیه شده است که برای افراد حساس بسیار مناسب است و تنفس هوایی پاک را تجربه می‌کنید. همچنین کولر گازی‌ها را می‌توانید در انواع مکان‌ها نصب کنید و محدودیتی برای مکان وجود ندارد. همچنین ترموستات دمایی در کولر گازی‌ها به کار رفته است و دمای محیط به صورت خودکار تنظیم می‌شود.

از دیگر مزیت‌های کولر گازی وجود نداشتن نویز و صدای اضافی در آن است. در کولرهای آبی این مشکل وجود داشت که پس از مدتی کپک زدگی ایجاد می‌شد. اما در کولرهای گازی اینگونه نیست و اصلا کپک زدن و گرفتن باکتری وجود ندارد. همینطور استفاده از کولر گازی سود دیگری نیز برای شما دارد که این سود همان ضد عفونی کردن محیط است. محیطی که در آن کولر گازی وجود دارد به صورت کامل ضد عفونی می‌شود و اصلا حساسیتی ایجاد نمی‌کند.

 

بهترین مارک کولر گازی بانه ای

کولر گازی جنرال گلد

مطمئنا  کولرگازی جنرال گلد پرفروش ترین و پرتنوع ترین کولر گازی در بازار ایران است . این برند به دلیل تنوع محصول  و کیفیت مناسب  و قیمت ارزانتر نسبت به سایرین توانسته سهم بزرگی از بازار بانه و ایران را به خود اختصاص دهد .

این برند  کولر گازی طرفداران بسیار زیادی در تمام نقاط ایران دارد. کولر گازی جنرال گلد انواع مختلفی از کولر گازی را تولید و عرضه می‌کند. از تولیدات جنرال گلد  می‌توان به یونیت (پنجره‌ای)، اسپلیت دو تکه، کولر گازی پرتابل، داکت اسپلیت، کولر گازی مولتی اسپلیت، کولر گازی زمینی، کولر گازی سقفی، کولر گازی مرکزی (ایستاده) اشاره کرد. این برند جزو محبوب‌ترین‌های بازار ایران است.

پیشنهاد ما : کولر گازی جنرال گلد 12000 مدل پلاتینیوم کم مصرف + قیمت روز + مشخصات کامل

کولر گازی اجنرال (اوجنرال)

اگر تا به حال با لوازم خانگی‌های بانه آشنایی کمی داشته باشید و از بازار بانه خرید کرده باشید، مطمئنا با کولرگازی اجنرال آشنایی داشته‌اید. این نوع کولر گازی طرفداران بسیار زیادی در تمام نقاط ایران دارد. کولر گازی اجنرال در بانه اولین و بهترین مارکی است که در صورت خرید به شما معرفی می‌شود. این برند انواع مختلفی از کولر گازی را تولید و عرضه می‌کند. از تولیدات برند اجنرال می‌توان به یونیت (پنجره‌ای)، اسپلیت دو تکه، کولر گازی پرتابل، داکت اسپلیت، کولر گازی مولتی اسپلیت، کولر گازی زمینی، کولر گازی سقفی، کولر گازی مرکزی (ایستاده) اشاره کرد. این برند جزو محبوب‌ترین‌های بازار بانه است. همچنین برندی پر فروش در این شهرستان می‌باشد که بیشتر 24000 این برند فروش می‌روند.

کولرگازی کریر

گری یک برند امریکایی است که در چین مونتاژ می شود . تکنولوژی‌های آمریکایی را برای محصولات خود استفاده می‌کند. این تکنولوژی‌ها در بهینه سازی کیفیت و مصرف محصول نیز تاثیر بالایی دارد. همچنین رتبه انرژی کولرگازی‌های گری A++ و A+++ است که در مصرف انرژی صرفه‌جویی بسیاری می‌کند. کولر گازی کریر در مدل های اینورتر دار و بدون اینورتر و در توان های 12000   /     18000   /   24000  و   30000 در بازار ایران موجود است

بهترین کولرگازی بانه پیشنهاد ما : کولر گازی کریر 24000 + مشخصات کامل + قیمت روز

 

کولر گازی ال جی

برای خرید بهترین مارک کولرگازی بانه ای، یکی از برندهای نام‌آور در حوضه تولید لوازم خانگی ال جی است. این برند سالیان بسیاری است که تولیدات خود را به سراسر دنیا عرضه می‌کند. یکی از کشورهایی که محصولات ال جی بسیار در آن به فروش می‌رسند، ایران است. مردم ایران بسیار به برند ال جی و تولیدات آن اهمیت می‌دهند و جزو خریداران پروپاقرص ال‌جی هستند. ال جی در سال 1958 راه اندازی و تاسیس شد. این برند جهانی است و در زمینه‌های بسیار تولیدات انجام می‌دهد.

کولرگازی ال جی گستردگی بسیاری در بازار دارد و بهترین انتخاب برای خرید است. مدت زمان زیادی است که ال جی مورد توجه قرار گرفته است و فروش چشمگیری دارد. کولر گازی‌های ال جی از نظر ظاهر هیچ کم و کاستی ندارند و بهترین کیفیت را دارا هستند. همچنین قطعات به کار رفته در کولرهای گازی ال جی بسیار با کیفیت هستند و در این بخش پیشتاز می‌باشد.

بهترین کولر گازی اسپلیت برند ال جی : کولر گازی 24000 ال جی

کولرگازی گری

گری یک برند چینی است که در شهر زوهای چین و در سال 1991 تاسیس شد. این برند تولید لوازم سرمایشی گرمایشی را انجام می‌دهدکه در ایران بسیار گستردگی دارد. کول  گازی‌های گری در شهرستان بانه به صورت عمده و با تعداد مدل‌های بالا یافت می‌شود. این برند همیشه برای تولیدات خود از بهترین آپدیت‌ها بهره می‌برد. همچنین تکنولوژی‌های آمریکایی را برای محصولات خود استفاده می‌کند. این تکنولوژی‌ها در بهینه سازی کیفیت و مصرف محصول نیز تاثیر بالایی دارد. همچنین رتبه انرژی کولرگازی‌های گری A++ و A+++ است که در مصرف انرژی صرفه‌جویی بسیاری می‌کند.

کولر گازی های گری سری GWH  و مدل های اسفورماتیک  و  اکسنت جزو پرفروش ترین و پرطرفدار ترین مدل های این برند هستند .

 

بهترین کولر گازی بازار بانه : کولر گازی گری اینورتر 24000 + مشخصات کامل + قیمت روز

خرید کولرگازی مناسب منطقه آب و هوایی شهر شما

استفاده از کولرگازی بسته به مناطق مختلف است و باید به آب و هوای منطقه‌ای که در آن قرار دارید و می‌خواهید کولرگازی بخرید باید توجه داشته باشید. بهترین مارک کولر گازی‌های بانه ای چندین نوع دارند که شامل T1, T2 و T3 می‌شوند که استفاده آنها با توجه به آب و هوا متفاوت است.

بهترین مارک کولر گازی  T1

این نوع کولرگازی‌ها مناسب مناطقی هستند که آب و هوای معتدل و نیمه شمالی دارند. برای مثال این نوع کولرگازی T1 را می‌توانید برای شهرهایی مانند کرج و تهران به کار بگیرید. در این نوع کولرگازی‌ها دمایی تا 43 درجه سانتی گراد تحت پوشش است.

بهترین مارک کولر گازی بانه ای T2

این نوع کولرگازی‌ها برای مناطق سردسیری مناسب هستند. چنین مناطقی نیازمند هوای گرم در داخل خانه هستند و به همین دلیل است که کولرگازی مناطق سردسیری باید قابلیت انتقال گرما را نیز داشته باشند. یعنی باید کولر به صورت چند جانبه ارائه شود و بتواند سرما و گرما را انتقال دهد. این نوع کولرها از دمای 7 تا 35 درجه را پوشش می‌دهند.

بهترین مارک کولر گازی بانه ای T3

کولرگازی‌های نوع T3 برای مناطق گرمسیری مناسب هستند. این کولرهای گازی تا 53 درجه گرما را ساپورت می‌کنند. برای استان‌هایی مانند سیستان و بلوچستان، هرمزگان و … این نوع کولرگازی را به کار بگیرید. البته در تولیدات جدید   T3، دستگاه‌هایی با پوشش دمای تا 60 درجه سانتی گراد نیز ساخته شده‌اند.

 

نکاتی در مورد خرید کولرگازی بانه :

  • کولر گازی را در معرض آفتاب نگذارید، مخصوصا اسپلیت‌های دو تکه را در سایه قرار دهید.
  • زود به زود کندانسور کولر گازی را تمیز کنید و نگذارید که آلودگی زیادی به آن وارد شود.
  • اگر کولر گازی مشکلی نداشت هم به سرویس آن به صورت سالیانه اقدام کنید.
  • برای اینکه پاسخگویی بهتری از کولرهای گازی داشته باشید، درزهای خانه را بگیرید تا نیاز نباشد فشار را بالا ببرید و انرژی هدر برود.
  • اگر کولرگازی در حالت سرمایش  هوای گرم از خود ارائه داده، حتما به تعمیر آن اقدام کنید
  • به برچسپ انرژی کولرگازی دقت داشته باشید که در کدام رده انرژی قرار دارد. رده‌های A++ و A+++ بهترین‌ها برای کولرگازی هستند.
  • دمای کولرگازی را مناسب تنظیم کنید. نیازی نیست که خانه بسیار سرد و یا بسیار گرم شود. در حدی درجه را  قرار بدهید که تحمل آن برای کمپرسور کولر گازی سخت نشود و آسیبی به دستگاه نرسد.
  • به ظرفیت کولر گازی دقت داشته باشید. هنگامی که به خرید کولر گازی در بانه می‌روید، توجه داشته باشید که ظرفیت بسیار بالا یا بسیار کمی را انتخاب نکنید. ظرفیت بسیار بالا را باید خیلی کم کنید و نیازهای شما را تامین نمی‌کند. ظرفیت بسیار پایین نیز بسیار باید درجه را بالا ببرید که باز به ضرر شما است و مصرف انرژی بسیار بالا می‌رود.
  • لامپ‌های قدیمی بسیار پر مصرف هستند و باعث می‌شوند که گرمای زیادی در خانه ایجاد شود، به همین دلیل است که سعی کنید از لامپ‌های کم مصرف استفاده کنید. استفاده از این نوع لامپ‌ها باعث می‌شود که به راحتی دمای داخل خانه پایین بیاید و مصرف کولر گازی کم شود.

 

پیشنهاد ویژه :

کولر گازی جنرال گلد 30000 مدل اکو +مشخصات کامل +قیمت روز

کولر گازی جنرال گلد 30000 مدل ویتالی +مشخصات کامل +قیمت روز

کولر گازی جنرال گلد 24000 مدل تیتانیوم اینورتر +مشخصات کامل +قیمت روز

کولر گازی جنرال گلد 30000 مدل تیتانیوم اینورتر +مشخصات کامل +قیمت روز

کولر گازی جنرال گلد 12000 مدل پلاتینیوم +مشخصات کامل +قیمت روز

لیست قیمت روز انواع  کولر گازی