بهترین مارک کولرگازی اسپلیت – قیمت بانه – خرید کولر از بانه

بهترین مارک کولرگازی اسپلیت – قیمت بانه – خرید کولر از بانه

بهترین کولرگازی کدامست ؟

قیمت کولرگازی مناسب چقدر است ؟

قیمت انوع کولرگازی در  بانه چقدر است ؟

برای خرید کولرگازی چه نکاتی را باید بدانیم ؟

دیگر تفاوتی ندارد که در زمستان  سرد باشیم یا تابستان گرم  ,  کولرهای گازی قادرند دمای خانه ها را  در هر فصلی به شکل مطلوب و دلخواه ما  در بیاورند . شما هم قصد دارید  یک کولرگازی بخرید ؟  در مورد اینکه کدام مارک کولرگازی را بخرید دچار تردید شده اید و یا اینکه میخواهید کولرگازی مناسب  را از طریق جستجو در سایت های اینترنتی بیابید؟

کدام کولرگازی عمر بیشتری دارد  ؟ کدام کولرگازی مقاوم تر است ؟ قیمت کدام کولرگازی مناسب تر است ؟ کدام کولرگازی مصرف برق کمتری دارد  ؟ کدام کولرگازی کمتر صدا دارد ؟ کدام کولرگازی بطور همزمان قیمت مناسب و مصرف کمتری دارد ؟  در پایان این مطلب به جواب پرسش هایتان خواهید رسید .

ابتدا باید بدانیم برخی ویژگی های اساسی در کولرهای گازی میتواند متفاوت باشد . یکی از این ویژگیها قدرت سرمایش  و قدرت گرمایش است . یعنی در حالی که برخی کولرهای گازی قدرت سرمایش بهتری دارند برخی دیگر قدرت گرمایش مناسب تری دارند در عین حال برخی دیگر از  برند های کولرهای گازی هر دو قدرت سرمایش  و گرمایش مناسب تری دارند .(سرمایش  و گرمایش کدام کولرگازی بهتر است ؟)

در مورد سرمایش  و گرمایش باید توجه کنیم که کولرگازی را بیشتر برای کدام کاربرد میخواهیم ؟ در چه جغرافیایی  ( از نظر آب و هوایی )از آن استفاده خواهیم کرد ؟

همانطور که در بالا اشاره شد مهم است که بدانیم کولرگازی را برای استفاده در کجا وچه نوع کاربردی میخواهیم ؟

مکان مورد استفاده چه کاربری  دارد ؟  زمان استفاده از کولرگازی  چقدر است ؟ اینکه در سال چند روز  و در روز چند ساعت از کولرگازی استفاده می کنیم جزو فاکتورهای مهم در انتخاب کولرگازی است .

اگر از کولرگازی به مقدار  کم استفاده می کنید میتوانید یک برند ارزان بخرید ولی اگر استفاده زیادی از کولرگازی خواهید کرد و از گرمایش  و سرمایش آن انتظار بازده قوی دارید و همزمان بدنبال مصرف برق کمتر و برند های کم مصرف هستید (که بیشتر مردم بدنبال مصرف کمترند )  پس  در اینجا کولرگازی های کم مصرف را همراه با قیمت هایشان برای شما لیست میکنیم . ممکن است که قیمت چنین کولرهایی بنظر بالا برسد ولی فراموش نکنید که این کولرگازی ها  کولرهایی  هستند که  هم  قدرت و بازدهی بالا دارند و هم برق کمتری مصرف می کنند .کولرگازی های خیلی ارزان ,  هم قدرت این کولرهای گازی ها را نخواهند داشت  و هم مصرف برق بالایی نشان خواهند داد  .

قبل از انتخاب کولرگازی به چه چیزهایی باید دقت کنیم ؟ در خرید کولرگازی به چه نکاتی باید توجه کنیم ؟

این سوالات را مورد بررسی قرار خواهیم داد .

مهمترین مورد در انتخاب کولرگازی این است که کولری که میخرید از نظر مصرف برق دارای برچسب A  باشد  . ( A +  یا   A++   یا    A +++    )  تا از نظر بازده  و قدرت در حد بالا  و همزمان دارای مصرف برق کمتر باشد .

نباید کولرگازی بزرگتر از حد مورد نیاز بخریم و بی مورد مصرف برق را بالا ببریم . برای اینکار برای سرد کردن یا گرم کردن اتاق یا محل مورد نظر کافی است تا یک حساب کوچک انجام دهیم .برای اینکار در متراژهای کوچک میتوانید با ضرب کردن متراژ اتاق در ۵۰۰   مقدار توان لازم کولرگازی برای سرمایش  بر حسب بی تی یو  BTU را بدست آورید .

بطور مثال اگر یک سالن ۲۵ متری داریم طبق فرمول زیر عمل میکنیم

بی تی یو  ۲۵X 500 = ۱۲.۵۰۰

پس برای یک سالن ۲۵ متری توان لازم ۱۲۵۰۰  بی تی یو میباشد . برای توان های بیشتر میتوانید از جدول انتخاب توان مناسب  کولرگازی استفاده نمایید .

انتخاب کولرگازی بر اساس متراژ

کدام مارک کولرگازی بهتر است ؟ کدام مارک مصرف کمتری دارد ؟ کم مصرف ترین کولرگازی کدامست ؟ اینها همچنان سوالات مهمی در انتخاب کولرگازی است .

اولین کولرگازی که به شما پیشنهاد میدهیم کولرگازی اجنرال اینورتر  است .کولرگازی اجنرال اینورتر  بدلیل رده انرژی A  یعنی راندومان بالا و مصرف برق پایین و همچنین مقاومت بالای قطعات و کمپرسور در بالای جدول ما قرار دارد . این کولرگازی همچنین بدلیل قدمت زیاد در بازار ایران و آشنایی کامل  نصاب ها با قطعات و سیستم هایش  و همچنین فراوانی قطعات و مرغوبیت آن  , محبوبیت زیادی در بین مصرف کنندگان دارد . کولرگازی اجنرال دارای مدل هایی با رده های کم مصرف  و فوق کم مصرف با برد اینورتر  هست که برحسب نیاز و توان مالی مشتری ارائه شده است . همچنین مدلهای   ارائه شده کولرگازی اجنرال در این سایت مناسب آب و هوا و اقلیم کشور ایران می باشد  .در نهایت  مدل های کولرگازی اجنرال در نظر سنجی ها بیشترین رضایت مشتری را به خود جلب نموده است .

کولرگازی الجی یکی دیگر از کولرهایی است که مورد توجه خریداران است این کولرگازی در مدل های کم مصرف ارائه شده و کولرهای الجی کره دارای مشخصات و امکانات مشتری پسند زیادی است و دومین پیشنهاد ما به شما خریداران عزیز کولرگازی است .مدل های مختلف و مشهور کولرگازی الجی را میتوانید در سایت مشاهده نمایید .

کولرگازی میتسوبیشی چطور است ؟ یکی دیگر از کولرگازی هایی که مورد پسند قرار گرفته کولرگازی میتسوبیشی است که از نظر قدرت سرمایش و گرمایش توانسته نظرات مثبتی بدست آورد . بازده بالا و مصرف برق پایین از دیگر خصوصیات این کولرگازی است .

در نظر سنجی های انجام گرفته از مشتریان در سالهای اخیر این سه برند کولرگازی بیشترین نظرات مثبت را داشته اند . شما هم میتوانید نظرات و تجربیات خود را در مورد کولرهای گازی با ما در میان بگذارید تا کسانی که قصد خرید کولرگازی دارند با همفکری و  راهنمایی های شما  انتخاب درستی انجام دهند  .

خرید کولر از بانه

نحوه سفارش و خرید چگونه است ؟

  1. مشاوره و انتخاب کولرگازی از طریق تماس تلفنی ۰۹۱۸۲۸۷۲۴۰۰-۰۸۷۳۴۲۱۱۱۴۶
  2. مشاوره و انتخاب کولرگازی از طریق چت انلاین ( موجود در سایت )
  3. واریز بیعانه به شماره کارت اعلامی
  4. ثبت سفارش و ارسال از بانه( ثبت تلفنی :  ۰۸۷۳۴۲۱۱۱۴۶  یا ثبت در چت آنلاین)
  5. تحویل درب منزل و پرداخت مابقی وجه و دریافت کارت گارانتی
  6. تماس با تلفن مندرج در کارت گارانتی و اعزام نصاب و نصب رایگان(قبل از دریافت کارت گارانتی نصاب معرفی نمی شود )

برند های کولرگازی بانه

لیست قیمت کولرگازی

علت سوختن کمپرسور کولرگازی چیست ؟

هزینه برق کولرگازی چقدر است ؟

انتخاب کولرگازی بر اساس متراژ

نکاتی در مورد واریز بیعانه :

بیعانه مبلغ اندکی از هزینه ارسال کولرگازی است که هنگام ثبت سفارش از طرف مشتری واریز میشود تا کولر از  بانه خارج شده و به شهر مورد نظر ارسال گردد. ارسال کولرگازی  از بانه به شهر مقصد هزینه قابل توجهی میباشد که در صورت برگشت کولر این هزینه دو برابر میشود و با توجه به اینکه هزینه ای بابت ارسال از مشتری دریافت نمی شود در صورت انصراف مشتری کل هزینه به فروشنده تحمیل میشود  لذا مبلغ اندکی ( ۱۰۰ -۲۰۰ هزار تومان ) بابت بیعانه از مشتری درخواست میگردد تا سفارش تکمیل شده و کولر   ارسال شود . بنابراین  پس از دریافت بیعانه کولرگازی به آدرس خریدار  ارسال میشود وبدون دریافت بیعانه کولرگازی ارسال نخواهد شد .

هر گونه سوال و مشاوره تعیین توان کولر و استعلام قیمت را بطور آنلاین از ما بخواهید …..کولرگازی ارزان بانه

بهترین مارک کولرگازی اسپلیت اجنرال  + لیست قیمت کولرگازی

بهترین مارک کولرگازی اسپلیت الجی  + لیست قیمت کولرگازی

بهترین مارک کولرگازی اسپلیت سامسونگ  + لیست قیمت کولرگازی

بهترین مارک کولرگازی اسپلیت میتسوبیشی   + لیست قیمت کولرگازی

بهترین مارک کولرگازی اسپلیت کولرگازی بانه  + لیست قیمت کولرگازی

بهترین مارک کولرگازی اسپلیت اجنرال دی سی اینورتر   + لیست قیمت کولرگازی

بهترین مارک کولرگازی اسپلیت اجنرال کم مصرف اینورتر   + لیست قیمت کولرگازی

خرید بهترین مارک کولرگازی اسپلت اجنرال کم مصرف اینورتر   + لیست قیمت کولرگازی

خرید بهترین مارک کولرگازی اسپلیت الجی کم مصرف اینورتر   + لیست قیمت کولرگازی

خرید کولرگازی اسپلیت سامسونگ کم مصرف اینورتر   + لیست قیمت کولرگازی

خرید کولرگازی اسپلیت الجی کم مصرف اینورتر   + لیست قیمت کولرگازی

خرید کولرگازی اسپلیت اجنرال فوق کم مصرف فول دی سی اینورتر   + لیست قیمت کولرگازی

انتخاب کولرگازی بر اساس متراژ

خرید کولر اجنرال  از بانه + لیست قیمت کولرگازی

خرید کولر الجی  از بانه + لیست قیمت کولرگازی

خرید کولر سامسونگ  از بانه + لیست قیمت کولرگازی

خرید کولر میتسوبیشی از بانه + لیست قیمت کولرگازی

 

قیمت کولرگازی- بهترین کولرگازی-خرید کولرگازی بانه

بهترین مارک کولرگازی اسپلیت – قیمت بانه – خرید کولر از بانه

قیمت بانه قیمت بانه کولرگازی قیمت بانه کولرگازی اجنرال قیمت بانه کولرگازی الجی خرید کولر از بانه خرید کولرگازی از بانه خرید کولر اسپلیت از بانه خرید کولرگازی اسپلیت از بانه خرید کولر اجنرال از بانه خرید کولرگازی الجی از بانه خرید کولرگازی اجنرال از بانه برای خرید کولر از بانه چه کنم ؟ خرید کولر الجی از بانه بهترین مارک کولرگازی اسپلیت کدامست ؟ بهترین مارک اسپلیت کدامست؟ بهترین برند کولرگازی اسپلیت کدامست ؟

 google