اخبار کولرگازی, تکنولورژی

برتری کولرگازی اینورتر به کولرگازی معمولی در چیست ؟

خرید کولرگازی از بانه با گارانتی

موارد برتری کولرگازی اینورتر  دار نسبت به کولرگازی معمولی در چیست ؟

  1. صرفه جویی در مصرف  و در نتیجه  کاهش هزینه برق

کولرگازی اینورتر دار با مصرف برق کمتر  و بهینه شده که توسط سیستم اینورتر مهیا شده است باعث کاهش قابل توجه مصرف برق در کولرگازی میشود این کاهش سبب صرفه کاهش هزینه برق میشود . نوع گاز مبرد و سیستم دیسی اینورتر مشخصا با تبادل  مناسب حرارت  و ایجاد جریان متناوب سبب این صرفه جویی میشود .

      2 . تولید صدای کمتر  و محیط آرام تر

در سیستم کولرگازی اینورتر  جریان برق بر حسب نیاز کمپرسور به آن هدایت میشود و در نتیجه کولر در مواقع نیاز با شدت بالا یا پایین به کارخود ادامه میدهد  این عملکرد در کاهش کارکرد کولر و در نتیجه صدای کارکرد بسیار تاثیر دارد همچنین موتور کم مصرف روتاری که در کولرگازی های اینورتر دار استفاده شده است صدای بسیار کمتری نسبت به کولرگازی های غیر اینورتر با کمپرسور پیستونی یا اسکرول تولید میکند .

 

3. طول عمر و دوام بیشتر  در کولرگازی اینورتر

در کولرگازی اینورتردار بدلیل کارکرد کمتر کمپرسور  طول عمر کولرگازی  بیشتر است و کولر دوام بیشتری دارد  همچنین  سیستم اینورتر  با ایجاد جریان متناوب برق مانع از خاموش و روشن شدن های متوالی کولرگازی میشود و در نتیجه طول عمر دستگاه افزایش می یابد .

4.  سرعت خنک کنندگی بالاتر  و سرمایش قویتر

در کولرگازی اینورتر دار  سرعت خنک کنندگی نسبت به کولرگازی غیر اینورتر  بیشتر است بدین ترتیب که سیستم اینورتر  در مواقع نیاز مانع از خاموش شدن پی در پی کمپرسور میشود و با خنک کنندگی پیوسته  سرمایش قویتری ایجاد میکند .

5 .  ساز گاری با محیط زیست

نوع مبرد مورد استفاده در کولرگازی غیر اینورتر  از انواع قدیمی فریون هاست که خاصیت خورندگی لایه ازن را دارند در حالیکه مبرد استفاده شده در کولرگازی اینورتر از نوع گاز r410a   است که چنین خاصیت مضری ندارد .

برتری کولرگازی اینورتر به غیر اینورتر چیست ؟

5 دلیل برتری کولرگازی اینورتر کدامست ؟

کولرگازی اینورتر دار چه برتری هایی دارد ؟

کولرگازی اینورتر دار چه مزیتی دارد ؟ چرا کولرگازی اینورتر دار بهتر است ؟ به چه دلیل کولرگازی اینورتر بهتر است ؟

کولرگازی اینورتر دار چه فرقی با کولرگازی معمولی دارد ؟ تفاوت کولرگازی اینورتر دار با کولرگازی معمولی چیست ؟