آنچه باید در مورد کولرگازی بدانیم, طرز تشخیص کولرگازی اصلی از تقلبی چیست ؟

از کجا بفهمیم کولرگازی اصل هست یا تقلبی ؟

کولرگازی با گاز مبرد 410

از کجا بفهمیم کولرگازی اصل هست یا تقلبی ؟

 

افراد بسیاری در روزهای گرم  تابستان به دنبال خرید کولرگازی هستند و با توجه به قیمت های نسبتا مناسب بازارچه بانه افراد زیادی بدنبال خرید کولرگازی از شهر مرزی بانه هستند .در این بین تعداد زیاد فروشندگان و قیمت های مختلف  و گاها غیر متعارف باعث سردرگمی خریداران کولرگازی در بانه میشود . بیشتر خریداران کولرگازی قادر به تشخیص کولرگازی اصلی از کولرگازی تقلبی نیستند در این مطلب کوشش شده مطمئن ترین  و آسان ترین روش های تشخیص کولرگازی اصلی از کولرگازی تقلبی خدمت خریداران ارائه شود .

تشخیص اصالت کولرگازی از روی مشخصات فنی

تقریبا تمامی کولرهای گازی دارای مدل مشخص هستند  و مشخصات فنی  یا به اصطلاح دیتا شیت فنی مشخص دارند  در حالیکه کولرگازی تقلبی حتی در صورت مشابه سازی شکل پنل و برچسب ها نمی تواند مشخصات فنی یکسان  با کولرگازی اصلی داشته باشد

تشخیص اصالت کولرگازی  با توجه به مصرف برق

یکی دیگر از روش های تشخیص اصالت کولرگازی مقدار مصرف برق  میباشد. بدین ترتیب که میزان مصرف برق در یک کولرگازی کم مصرف اصلی خیلی کمتر از کولرگازی  تقلبی هست.

به عنوان مثال میزان کم مصرف بودن در مصرف برق و راندومان انرژی در یک کولرگازی تقلبی نمیتواند همانند  میزان کم مصرف بودن در مصرف برق و راندومان انرژی   در یک مدل کولرگازی اصلی باشد .

آیا  تشخیص اصالت کولرگازی از روی پنل و کارتن ممکن هست ؟

تشخیص اصالت کولرگازی از روی پنل و کارتن ممکن نمی باشد زیرا برند های اصلی ده ها پنل مختلف دارند و هر ساله پنل های جدید و دکوراتیو ارایه میشود مثلا پنل یک مدل مشخص برند اصلی که در سال 2018 تولید شده با پنل داخلی همان  مدل که در سال 2017 تولید شده ممکن است متفاوت باشد . بنابر این مدل اصلی یک برند میتواند دارای پنل های متفاوتی در یک مدل باشد .

همچنین از روی کارتن کولرگازی نمی توان به اصل یا تقلبی بودن کولرگازی پی برد . در برخی موارد دیده شده که  کارتن های آسیب دیده دلیل بر اصل بودن کولرگازی و کارتن  های سالم دلیل بر تقلبی بودن ذکر میشود که به هیچ وجه صحیح نمی باشد زیرا کولرگازی های برند اصلی دارای کارتن مقاوم و با دوام هستند و اگرچه مسیر طولانی تا رسیدن به دست مشتری طی کرده ولی به دلیل کیفیت اصل و بالا دچار تغییر شکل نمی شود و با دوام می باشد.

راهنمای خرید کولرگازی

قیمت روز کولرگازی در بانه

کولرگازی اجنرال اینورتر مدل ASGS30LFCA

توان های موجود در کولرگازی اجنرال مدل ASGS18LFCA :

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS12LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS18LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS30LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS24 LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

حراجی کولرگازی اسپلیت

از کجا بفهمیم کولرگازی تقلبی هست؟ تفاوت کولرگازی اصلی و تقلبی چیست ؟ طرز تشخیص کولرگازی تقلبی از اصلی فرق کولرگازی اصلی و تقلبی چیست ؟ مشخصات کولرگازی اصلی چیست ؟ مشخصات کولرگازی تقلبی کدامست ؟ چطور میشود کولرگازی اصلی را از تقلبی تشخیص داد ؟ چگونه باید کولرگازی اصلی را از تقلبی تشخیص دهیم ؟ کولرگازی اصلی و تقلبی چه فرقی با هم دارند ؟

چگونه باید کولرگازی اصلی را از تقلبی تشخیص دهیم ؟ کولرگازی اصلی و تقلبی چه فرقی با هم دارند ؟ راههای تشخیص کولرگازی اصل از بدل راههای تشخیص کولرگازی اصلی از تقلبی چیست ؟ کولرگازی اصلی چه فرقی با کولرگازی تقلبی دارد ؟ کولرگازی تقلبی چه فرقی با کولرگازی اصلی دارد ؟ تشخیص کولرگازی اصلی از تقلبی از روی ظاهر کولرگازی چگونه میتوان از روی ظاهر کولرگازی اصل یا تقلبی بودن آن را فهمید ؟

بازگشت به لیست