قیمت کولرگازی جنرال شکار در گناوه

قیمت کولرگازی جنرال شکار در گناوه

خرید و قیمت اسپلیت و کولر گازی جنرال شکار

کولر گازی جنرال شکار ساخت کشور چین با تکنولوژی تایلند می باشد که در کنار قیمت ارزان، محصولات با کیفیتی نیز تولید می کند. اسپلیت جنرال شکار با نام انگلیسی General Shkar شناخته می شود. البته ممکن است به اشتباه با نام General Shekar نیز معروف باشد. این کولر ها معروف به طرح لبخند نیز هستند. کولر گازی جنرال شکار در انواع و ظرفیت های مختلف تولید می شوند.

کولرگازی  و اسپلیت جنرال شکار  و  کولرگازی ایستاده جنرال شکار  از جمله این موارد هستند که در ظرفیت های مختلف تولید می شوند.

کولرگازی ۱۲۰۰۰ جنرال شکار ،کولرگازی ۱۸۰۰۰ جنرال شکار ، کولرگازی ۲۴۰۰۰ جنرال شکار ، کولرگازی ۳۰۰۰۰ جنرال شکار ،  کولرگازی ۳۶۰۰۰ جنرال شکار ، کولرگازی ۶۰۰۰۰ جنرال شکار  از جمله ظرفیت های مختلف آنها می باشند. کولر گازی های جنرال شکار با تکنولوژی اینورتر مصرف انرژی و طول عمر بالایی را تضمین می کند. کیفیت ساخت این کولر گازی ها بسیار خوب است و با قیمت ارزان خود ارزش خرید بالایی پیدا می کنند. این کولر گازی ها با نام اسپلیت یا اسپیلت نیز شناخته می شوند. برای مثال این کولر گازی ها با نام های اسپلیت ۱۲۰۰۰ جنرال شکار، اسپلیت ۱۸۰۰۰ جنرال شکار، اسپلیت ۲۴۰۰۰ جنرال شکار و اسپلیت ۳۰۰۰۰ جنرال شکار نیز شناخته می شوند. شما در این بخش می توانید قیمت کولر گازی جنرال شکار را مشاهده نموده و به بررسی مشخصات آنها بپردازید و همچنین جهت خرید کولر گازی جنرال شکار با قیمت ارزان و به صورت مستقیم از گناوه اقدام نمایید.

قیمت و مشخصات کولر گازی جنرال 26000 موتور T3 گازی R410

 

 قیمت کولر گازی جنرال شکار  ۹۰۰۰  در گناوه طرح لبخند

 قیمت  کولر گازی جنرال شکار  ۱۲۰۰۰ در گناوه  طرح لبخند

 قیمت  کولرگازی جنرال شکار  ۱۸۰۰۰ در گناوه طرح لبخند

 قیمت کولر گازی جنرال شکار  ۲۴۰۰۰ در گناوه  طرح لبخند

 قیمت  کولر گازی جنرال شکار  ۳۰۰۰۰ در گناوه  طرح لبخند

 قیمت کولر گازی جنرال شکار  ۳۶۰۰۰ در گناوه طرح لبخند

 قیمت کولر گازی جنرال ایستاده شکار ۳۶۰۰۰  در گناوه

 قیمت کولر گازی جنرال ایستاده شکار ۴۸۰۰۰ در گناوه

 قیمت کولر گازی جنرال ایستاده شکار ۶۰۰۰۰ در گناوه

 

 

 

لیست قیمت نمایندگی کولر گازی جنرال طرح لبخند در بندر گناوه

قیمت خرید و مشخصات کولر گازی جنرال شکار 24 هزار لبخندی | GEN

خرید کولر گازی جنرال شکار اصل از گناوه :

همیشه سود جویانی در بازار هستند که اقدام به تولید و عرضه برند های تقلبی به نام جنرال می کنند. کولر گازی جنرال با نام های جنرال کول هیت و جنرال شکار و معروف به طرح لبخند هستند. برای اطمینان از اصالت کولر گازی جنرال شکار باید به نشانه های که در ادامه توضیح داده می شود توجه شود. طرح لبخند روی پنل کولر به صورت استیل وجود دارد. کارتن محصول به رنگ نارنجی یا نخودی می باشد. موتور های جنرال شکار سنگین وزن هستند. برند های ثبت شده با نام های General cool – heat یا General Shkar روی پنل کولر. ۵ متر لوله مسی رایگان. ۲عدد ریموت کنترل. لوگوی برجسته ابری شکل روی کمپرسور، لوگوی حک شده General cool heat روی کمپرسور. شما می توانید کولر گازی جنرال را از فروشگاه کولرگازی بانه به همراه گارانتی و تضمین اصالت کالا و با خیال راحت خرید کنید.

چرا کولرگازی جنرال شکار را از گناوه خرید کنیم؟

قیمت کولر گازی و اسپلیت جنرال شکار با توجه به تکنولوژی های بکار رفته در آنها بسیار مناسب می باشد. قیمت اسپلیت و کولر گازی جنرال شکار در شهر گناوه با توجه به موقعیت جغرافیای این شهر ارزان تر از همه جا می باشد. بنابراین خرید کولر گازی جنرال شکار از گناوه می تواند در هزینه های شما صرفه جویی کند. خرید اسپلیت و کولر گازی جنرال شکار از گناوه با قیمت ارزان به همراه گارانتی و ضمانت اصالت کالا را توسط کولرگازی بانه تجربه کنید.

کولر گازی جنرال شکار با چه ظرفیتی خرید کنیم؟

یکی از معیار های اصلی انتخاب کولر گازی ظرفیت سرمایش و گرمایش آن می باشد. ظرفیت کولر گازی یا اسپلیت با واحد بی تی یو (BTU) اندازه گیری می شود و مضربی از ۱۰۰۰ می باشد که با توجه به ابعاد فضایی که می خواهیم کولر گازی را در آن نصب کنیم محاسبه می شود. به صورت کلی کولر گازی ۷۰۰۰ برای فضایی با ۱۰ متر مربع، کولر گازی ۹۰۰۰ برای ۱۲ تا ۱۵ متر، کولر گازی ۱۰۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ برای فضای ۱۷ تا ۲۲ متر، کولر گازی ۱۸۰۰۰ برای ۶۰ متر، کولر گازی ۲۴۰۰۰ برای فضای ۱۰۰ متر، کولر گازی ۳۰۰۰۰ برای فضای ۱۳۰ متر، کولر گازی ۶۰۰۰۰ و بالاتر برای سالن ها و مکان ها بزرگ مناسب می باشد.

کولر گازی جنرال شکار GNR-24 ZZ رنگ سفید یکی از کولر گازی های جدید این شرکت می باشد. این کولرگازی با نام کولر گازی پنل صاف جنرال شکار نیز در بازار شناخته می شوند. کولر گازی جنرال شکار GNR-24 ZZ دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی است و برای مناطق با آب و هوای خنک یا T1 مناسب می باشد. اسپلیت جنرال شکار GNR-24 ZZ دارای ظرفیت ۲۴۰۰۰ می باشد و برای محیط هایی با ابعاد متوسط مناسب می باشد. کولر گازی ۲۴۰۰۰ جنرال شکار طراحی بسیار ساده و شیکی دارد و به راحتی با محیط خانه شما هماهنگ می شود. این کولر گازی دارای ۵ متر لوله مسی رایگان نیز می باشد.

کولر گازی جنرال شکار GNR-24 ZZ

عیب یابی و تعمیر اولیه در کولرگازی ( خود آموز تشخیص و رفع عیب در کولرگازی )

کولرگازی اینورتر چیست ؟

آشنایی با انواع کمپرسور کولرگازی

راهنمای نصب کولرگازی ( چهل توصیه مهم در نصب کولرگازی)

سوالات متداول در مورد کولرگازی اسپلیت ( بیش از پنجاه سوال متداول)

کانال تلگرام کولرگازی بانه

کولرگازی بانه در اینستاگرام

تفاوت کولرگازی دی سی اینورتر با کولرگازی اینورتر وی چیست ؟

کولرگازی ۲۴۰۰۰ اجنرال بانه dc inverter , کولرگازی اجنرال دی سی اینورتر بانه

 

#کولرگازی #کولر_گازی #کولر_گازی_جنرال #کولرگازی_جنرال #شکار_جنرال #جنرال_ZH #نمایندگی_جنرال #قیمت_کولرگازی_جنرال #جنرال_لبخندی #جنرال_زد اچ #خرید_کولر_گازی #قیمت_کولرگازی #کولرگازی_اینورتر #کولر_گازی_اینورتر_جنرال #فروش_کولر_گازی #کولر_گازی_کم_مصرف #جنرال_کولر #لیست_قیمت_کولرگازی_جنرال

#کولرگازی #کولر_گازی #کولر_گازی_جنرال #کولرگازی_جنرال #شکار_جنرال #جنرال_ZH #نمایندگی_جنرال #قیمت_کولرگازی_جنرال #جنرال_لبخندی #جنرال_زد اچ #خرید_کولر_گازی #قیمت_کولرگازی #کولرگازی_اینورتر #کولر_گازی_اینورتر_جنرال #فروش_کولر_گازی #کولر_گازی_کم_مصرف #جنرال_کولر #لیست_قیمت_کولرگازی_جنرال #کولرگازی_ایستاده

 ارزانترین قیمت کولرگازی جنرال شکار جنرال در گناوه

  • قیمت روز کولرگازی جنرال شکار در گناوه
  • قیمت کولرگازی ۲۰۲۱ شکارجنرال
  • قیمت کولرگازی جنرال شکار در گناوه
  • قیمت کولرگازی شکار جنرال
  • قیمت کولرگازی شکارجنرال لبخند در گناوه
  • کولر جنرال شکار
  • کولرگازی جنرال شکار
  • کولرگازی جنرال شکار لبخند
  • کولرگازی جنرال شکار لبخندی گناوه
  • کولرگازی شکارجنرال در گناوه